Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krmení Gekončíků

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Krmení Gekončíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 23:31 Muž dair [0] Re: Pogona
nene mam Paroedura pictus. prone je to asi taky zbytecne ni?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 23:27 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dair
Pokud máš na mysli gekončíky noční, je to pro ně zbytečné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 22:56 Muž dair [0]
Otazecka. pouzivate pro gekony produkt reptosol od Tetry? ma to nejaky vyznam?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 14:36 Muž krysikmouse [32] Re: Sewer
Ty normálně regulérně cvrčky koupeš :-) co používáš Niveu nebo Dove ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 09:48 Muž dair [0] Re: Sewer
tak zase takhle nee:) takovych 200 jich tu mam. dotoho moucnaci. ty zachvilku budu rozdavat:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2012 09:39 Muž Sewer [151] - JeštěřiRe: dair
Kolik je to "hooodně"? Mě jich 4 dny zpátky přišlo poštou cca 600 :-D
A to je musim kvůli matčiný alergii vždycky všechny vasypat do vany, abych vybral mrtvolky a humus a do boxu dával opravdu jen živé cvrčky ;-)
Po 14ti dnech "čištění vanou" musím opakovat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 20:09 Muž dair [0] Re: Sewer
Tak jelikoz uz v akvaristice zabehnuty jsem si myslim tak je pro me jednoduchsi:) ale vetsi piplacka. to ano:) ja sem si dneska domu dovez zase hooodne cvrcku:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.03.2012 14:43 Muž Sewer [151] - Ještěři
Akvaristika je jednodušší? Míval jsem doma 6 akvárek... teď mám jedno, za to terárka už mám 4 :-D (dneska jsme si s přítelkyní přivezli malého chamíka, ještě nemám prezentaci :-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 08:45 Muž dair [0] Re: Pogona
Ok. Lepsi tedy bude je krmit az budou vetsi, z pinzety. Ze? Dnes mam vplanu object plno akvaristik a sehnat nekde male cvrky. Ty co meli v hornbachu(nejblize u mne) tak jsou moc velci. Jeste musim prijit na to jak chovat cvrky. hmm Reknu van, akvaristika je jednodussi:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 08:19 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Zedrik
Přesně tak ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2012 08:18 Muž Zedrik [8] - JeštěřiRe: dair
Tak je nekrm z pinzety,ale pusť ty cvrčky do terária a oni si je chytí sami.Já jsem z pinzety ještě nekrmil a ani se k tomu nechystám. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 07:40 Muž dair [0]
Ahojte. mam mesic a pul stace mrnata ale od te doby co jsem je prines domu nechteji poradne zrat. zkousim pinzetou tak si jeden zobnul. ale ostatni nic.cvrky mam problem chytit do pinzety tak je krmim hodne dlouho :) uz je to treti den a poradne nezrali. chovatel rikal ze zerou v poradku. co by to mohlo byt?diky za info...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 06:29 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Tessee
Ti moji mají rádi sarančata, šváby obrovské, duběje, zophobasy, smýkaný hmyz z louky ( berušky, chrobáky, motýli, kobylky,... ) .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 23:06 Muž krysikmouse [32] – Re: Tessee
ahoj. Zkouším dávat červy a otoální nezájem prostě jen svrčky. Nevadí to jsou monodietní jak se píše ... Zkoušl jsem i holátko jednodenní ale mel problémy potom se vykakat tak to neriskuju ... nevím jak ostatní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2010 22:58 Žena Tessee [1] – zpestření
ahojky, ráda bych se zeptala, čím zpestřujete svým miláčkům jídelníček ( krom různého hmyzu). Copak vám ještě papkají, nebo mohou a jak často jim to dáváte? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 21:05 Muž Onys [3] - Ještěři – Re: krysikmouse
Díky za reakce oběma přesně tohle mi pomohlo nejvíc. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 20:39 Muž krysikmouse [32]
Ahoj , já krmím z pinzety celej život od mala a bere si to v pohode nekdy mu ho tam nechám když uteče a on si ho pak vyloví ... a přesne vím když nemá hlad ... žere tak 3x týdne jinak, když hlad nemá odvrátí se uražene od toho cvrčka aproste ho nechce.. Jak říká Pogone nekdo krmí 4x týdně ale to me fakt tolikrát žrát nechce ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 13:02 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Onys
jasný palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 11:55 Muž Onys [3] - Ještěři – Re: Pogona
Říkal jsem si že optimální bude tak 4x týdně což odpovídá tomu ob den :-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.08.2010 11:04 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Onys
Dospěláky stačí obden 2 - 4 cvrčky ( dle velikosti ) na "osobu" :) , nebo 1 saranče, příp cca 5 zofobáků. ;-) Prostě tak nějak s mírou.

krmit lze i denně - pak ale sniž dávku na 2 - 3 cvčky, příp 3 zofobáky a jeden den v týdnu vynech úplně ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 10:48 Muž Onys [3] - Ještěři – Krmení Gekončíků
Zdravím, vím že už to tu bylo i na jiných fórech mnohokrát a to je právě ten problém někde píšou že Gekončíci trpí obezitou tak je krmit je 2x týdně někde třikrát, čtyřikrát a někde zase každý den tak kurňa jak ?! :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 679x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/298-krmeni-gekonciku