Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Terárium-Opravit a nebo vyrobit nové ?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Terárium-Opravit a nebo vyrobit nové ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 16:42 dan999
jj taky to tak mám:-) žádné šroubky do skla, větší pant a pak přilepit silikonem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 18:34 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: Zip
Dírky do skla jsou volovina. Drahé a s nejistým výsledkem. Přímo ke sklu můžeš přitom akvaristickým silikonem nalepit větší panty, které předtím, na jejich protilehlé straně, přišroubuješ k základní dřevěné konstrukci terka, co zmiňuješ. Bez problémů a docela levné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 18:23 Žena Zip [0] - Ještěři
právě že já nechcu šoupačky musím to řešit normální otevíráním na panty a klo je akorát že asi rám tam nepujdu udělat. takže tedka si nevím rady jak udělat dirky do skla a + jaké panty mám použit. :-P njn jsem jen baba :-) ale mužu tu hodit fotku jestli chcete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 17:07 Muž Felix [754] - Ještěři
Buď šupny jako u vitríny, nebo klasický okenní rám na pantech :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 17:05 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Zip
Zepředu dolů nalepit cca 10cm vysokou lištu ( příp zboku přišroubovat ) a na ní jednoduše nalepit kolejničky pro pojezd skla. Stejně tak tyto kolejničky nalepit i pod strop terária ( tam už překližka být nemusí - dole je, aby při otevření nevypadala rašelina, písek,... ). ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 11:07 Žena Zip [0] - Ještěři – sklo
ahoj udělala jsem si new tera pro chamika je celé ze dřeva a předek chci mít sklo... jenže nevím jak ho tam přichytit... nějaké napady? děkuji moc :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 08:48 meda121
A nebude jednomu gekončíkovi smutno ? Asi pořídím dvě samičky. Nechcu hned aby se rozmnožili :) stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 08:46 meda121
Dík za rady. To už to rovnou celý vyřežu s Taťkem :) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 08:44 dan999
aby ti sklenář vyřezal díry, bude potřeba akvárko rozřezat(žiletkou ten silikon, a pak už si z toho můžeš poskládat terko jaké chceš:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 23:07 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: meda121
Akvárium lze poměrně levně předělat na terárium ( táta určitě pomůže ), viz. články ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 19:22 meda121 – Terárium-Opravit a nebo vyrobit nové ?
Ahoj všichni. Chtěl bych chovat gekončíka nočního. Nebo možná 1.1, aby mu nebylo smutno love . A teď k mému hlavnímu problému. Mám po bráchovi akvárium s rozměry 85x50x40 (D.V.Š.) Bohužel chybí vrchní sklo, které by se dalo samozřejmě koupit nové. Jenže asi bych ho musel přilepit a udělat nový vchod a také větrací otvory. Vyřeže mi sklenář už do hotového akvária díry na vchod a na pletivo ?? Nebo si myslíte že by bylo lepší Udělat terárium z OSB desek ? Děkuji moc předem. A shovívavost prosím, je mi teprve 12 let :-P

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 691x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/305-terariumopravit-a-nebo-vyrobit-nove-