Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pseudemys nelsoni-rady

 

NápovědaFórum » Želvy » Chov 

+ přidat příspěvek
Pseudemys nelsoni-rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 17:19 Žena petastastna [4] - Hlodavci – Re: blackarrow
to ten můj se cpe jak o závod :-D kolikrát se divím že se to do něj vejde. Topení taky nemám,ale mám zářivku na slunění,a pak UV zářivku,více na mojí prezentaci rybicky.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 17:17 petastastna
zajímavý že některý sou do červena,některý zase skoro černý... ta moje je zelená z černýma čarama a na hlavě má žluté proužky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2010 13:39 Muž FallinAngel [0] - Želvy – Re: blackarrow
Parádní stránka o želvách děkuji, děkuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2010 08:49 Žena blackarrow [1] - Ještěři – Re: petastastna
Moc info o ní není, tohle našel kamarád google
www.animalsholding.cz/…
eshop.farmapython.cz/…-/
www.infotortuga.com/…

Sama bych také nějakou radu uvítala. Přítel získal ze dvou zdrojů dvě malé želvičky. Později sem je určila jako Pseudemys nelsoni a Trachemys scripta scripta. Trachemysce se daří náramně, už je jednou tak velká, ale nelsonka je furt taková pohublá, apatická, skoro nejí. Já sama si myslím, že by potřebovala více tepla. Přítel jim netopí, ani v pokoji není zrovna teplo (můj subjek. názor) a svítí jen pár hodin. Proto sem se rozhodla, že si ji přetěhuji k sobě a snad se to zlepší, až bude mít více tepla a nebude tyranizovaná větší Trachemyskou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 10:42 Žena petastastna [4] - Hlodavci – Pseudemys nelsoni-rady
Dobrý den,pořídila sem si želvu nelsonovu,ale na internetu o ní moc informací není, nemáte s ní někdo zkušenosti? Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 511x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/325-pseudemys-nelsonirady