Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

samička vs samec

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
samička vs samec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2010 13:13 Kent
letlik skus mi nainstalovat obojok ktory bude davat el. skoy ked ho kusne :-D mozno pomoze .. : d( nazor Laika :-D never ma racej vazne )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 23:05 Muž Leitlik [1] - Ještěři
No moc díky za radu(reakci). Už dodělávám větší terárium a tam bude vícc možností úkrytu, případně místa k ústupu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 20:33 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nevím, jak velké terárium máš, ale při velikostních rozdílech dochází u chamíků k bitkám, které většinou končí smrtí slabšího jedince. To samí pak dělá dospělý samec s dospělou samicí, ubije ji k smrti. Je proto důležité chovat se samcem více samic, nebo je mít v terárium 2*2*2metry ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 13:35 Muž Leitlik [1] - Ještěři – samička vs samec
Zdravím, mám takovej problém. Zakoupil jsem 2 mláďata chameleona jemenského. Když jsem je bral, tak měli stejnou velikost cca. 6 cm a 2,5 měsíce. Ted po měsíci a půl má samička 10 cm a samec vyrostl jen o 1 cm. Problém je v tom, že dnes sedím u PC a najednou slyším strašný pištění, kouknu se do terárka a samička má samečkovu hlavu v papuli jako kdyby si ho spletla s cvrčkem. A i když jsem ji odštouchnul, tak po něm šla jak divá bára. Přitom krmím každý den cca. 4 cvrčky, samec si vezme pokaždé jen jednoho. Je to normální, nebo je mám oddělit?? Předem dík za radu!! :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 367x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/355-samicka-vs-samec