Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

krmeni zelv

 

NápovědaFórum » Želvy » Chov 

+ přidat příspěvek
krmeni zelv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2011 01:02 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: suchozemská želva
Suchozemské želvy z misky nepijí, je důležité jí v teráriu udělat "vlhký roh" z rašeliníku, mechu, lignocelu,... který bude stále vlhký, tam se na noc zahrabe a natáhne vodu krunýřem. Jsou pro příjem vody uzpůsobeny podobně jako houba na mytí,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 18:17 suchozemská želva – proč nepije
Moje želva nechce pít už od mala.. jen jí.. nevíte jak jí vodu vnutit? už jí vodu ani nedávám někdy ji přidržuji u misky aby konečně pila .. nic. a když jí to dám do terárka tak misku převrhne ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2010 00:21 Muž Felix [752] - Ještěři – Re: maňoš
Moje taky, přesto se sama zazimovala ;-). Není to sice hybernace v pravém slova smyslu, spíš jenom tak podřimuje v úkrytu a občas se trochu projde nebo vleze do vody, o krmení má teď ale zájem jenom asi dvakrát týdně...
V poslední době dochází k častým výrazným změnám tlaku vzduchu, na které zvířata reagují mnohem citlivěji nežli lidé a to je může vyčerpávat. Takovýmhle utlumením tělesných pochodů se prostě jenom pokouší snáz překonat nepříjemné období :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 19:29 maňoš
to je vodna želva ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 14:48 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: maňoš
Tak takovou velikost nezmám, v přírodě dle mého zimují i naprostá mrňata,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 14:43 maňoš – Re: Pogona
je prilis mala na zimovanie hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 11:37 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: maňoš
Zimuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 10:25 maňoš – krmeni zelv
moja želva nechce papat. Už nevím co jej mám dát. Nevíte mi s tím pomoct??????????????? :-O :-( sad mrkvu nechce, mäso nechce, granule nechce. myslím že je kus tučná?!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 1089x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/366-krmeni-zelv-