Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Rostlina do terária

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Rostlina do terária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.11.2018 19:26 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Katefire
Ahoj, terarijní rašelinu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2018 16:07 Katefire – Subsrát
Dobrý den,
chci se zeptat, který substrát můžu použít abych tam mohla mít živé rostliny, ale neublížilo to hadovi? Děkuji!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 09:37 Žena Nessy [124] - Ještěři – nízká travička
Existuje nějaká nízká travička do tropického terária? Třeba něco jako řeřicha, co ale vydrží a nechcípne po pár dnech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2013 12:06 Žena malenka5331 [1] - agamy vousatéRe: Verčák
a dali by se tam dát třeba nějaké sukulenty, nemyslím kaktusy, ale třeba netřesky nebo tak něco?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 20:46 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: malenka5331
já tam mám hodně velkou aloe vera :-) občas si zobnou, ale myslím že se to tam hodí :-) a že jim to neuškodí když si dají :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 17:12 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: malenka5331
Ona dřív či později všechny spase,..... navíc do pouštního terária, se zelené nehodí,... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2013 12:59 Žena malenka5331 [1] - agamy vousaté – agama vousatá
Ahoj, doporučil by mi někdo nějaké živé rostliny do teraria k agamě vousaté? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 13:29 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – aha
jj aha no tak já raději pro jistotu kdyby tam byl něký parazit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 11:45 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: khopikcopin
Chodím na něj taky do lesa, dávám mj. i ke grandiskám a nikdy žádný problém nebyl ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 11:40 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – mech
dobrý den chtel bych se zeptat jestli do terária kde bude phelsuma mad. grandis mužu dat mech (rašeliník) normálně z lesa no ja ho vlastne koupil na burze ale je z lesa protože mi z toho večer vilezlo pár škvorů a pavouků tak sem myslel jestli by těm phelsumam neublížili různé mikro organismy a bakterie z lesa :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2011 00:24 Muž Jery [9] - Hadi
Mám prosbu. Potřeboval bych poradit rostliny do terária k E. taeniura friesei. Budu stavět terárko ze skříně a mám v plánu tam zabudovat do rohů kapsy na květináče mezi jednotlivými patry, kam chci nějaké svěšené kytky, které by částečně dělaly lehký úkryt v patrech pod nimi. Kdysi jsem viděl v nějaké zoo rostlinu, svěšená s asi 10 cm v průměru srdcovými listy, ale neznám jméno. V kytkách mám zmatek. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2011 20:05 Muž petroneus [15] - Ještěři
hned ji dám do terárka ano :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 16:48 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: petroneus
Název rostliny nevím, ale u chamíků jsem ji kdysi bez problémů měl, strašně rychle roste a je velmi hezká a dekorativní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 16:15 Muž petroneus [15] - Ještěři
Fotka k příspěvku ještě jedna fotka
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 16:14 Muž petroneus [15] - Ještěři
Fotka k příspěvku dobrý den mohu dát tuto rostlinu do terária pro chameleona jemenského?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2010 23:10 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: skroby
Ono s netem se to má tak, že na něm najdeš jak ověřené užitečné informace, tak i fůru nepodložených názorů, předkládaných ale jako fakta. Být zelenec jedovatý, tak náš kocour, co si jeho požíráním leta čistí bříško, by byl dávno neboštík :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2010 20:30 skroby
Tak už je to dobrý,asi to bylo jen ze stresu protože už baští :-D a dokonce i granule,ale zelí mu chutná víc :-Djinak do terárka dostal ibišek a hned se do něj pustil :-D s tím zelencem mi bylo na internetu řečeno že je jedovatý tak nevím.A myslíte že bych mu mohl dát třešňové květy?přítelkyně má ve váze tkz."barborku"a už kvete tak že bych mu to dal jako mlsku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2010 00:50 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: skroby
Živé rostliny k němu nemá cenu dávat, co okamžitě nesežere zničí brzy svým pohybem v terku. Spíš mu můžeš něco na přilepšenou pěstovat bokem v květináči (zrovna na zelenec občas chodí náš leguán čukvala ;-) ) a v létě ho vynést na sluníčko na pastvu. Ty granule je možná dobré mít v záloze, kdyby náhodou došlo opravdové krmení, jinak je to ale jen taková pofidérní náhražka "bez chuti a bez zápachu". Láduj ho poctivým listím a dokud bude v růstu můžeš i jednou za čas přidat malinkato živočišné složky. Granule nejspíš nechává bez povšimnutí proto, že mu prostě nechutnají, možná je ani jako potravu moc nevnímá :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2010 00:00 Muž Sewer [151] - Ještěři
"granule pro mladé leguány" ? Ty bych asi taky nejedl ;-)
Udělej mu něco chutnějšího :-) Přečti si, co maj rádi - terarka.net/jesteri/atlas/leguan_zeleny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 21:01 skroby – Rostlina do terária
Zdravím,chtěl bych se zeptat jaká rostliny by se dala dát k leguánovi aby jí mohl okusovat?mohl by být třeba zelenec?nikde jsem nenašel jestli je nebo není jedovatý...a ještě jeden dotaz,mám doma leguána od neděle a přijde mi že ještě nic nesnědl,dávám mu granule pro mladé leguány,ale vždy když přijdu z práce tak mi přijde že se jich ani nedotkl,může to být ze stresu z nového prostředí?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 787x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/370-rostlina-do-teraria