Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

hemidactylus triedrus snášenlivost

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
hemidactylus triedrus snášenlivost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 18:03 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Miroslav
Tito nenároční gekonci by rybky sníst neměli, spíš jsou hmyzožraví a pokud je budeš krmit, nic nehrozí. Nic bych k nim dalšího nedával, agamy ti je sežere a chameleon potřebuje tropické ( vlhké terárium ), a tito ještěři obývají suché lesy v Indii, tudíž jim vlhkost škodí, nehledě na to, že i chamík by se je mohl na 90% pokusit sežrat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2011 12:35 Miroslav – hemidactylus triedrus snášenlivost
Dobrý den všem chovatelům.Měl bych pár otázek, spíše asi pro zkušenější chovatele.Mám páreček těchto gekonků.Buduji jim větší terárium, kde bych chtěl zavést i vodopád s jezírkem.Do něj mě napadlo dát nějaké malé rybky, a otázka zní jestli si na nich gekonci nepochutnají :-) .A dále mě pak zajímá jestli je můžu chovat společně s jiným druhem např.:(agama,chameleon jemensky,apod.).Píše se, že triedrusci jsou klidní a neagresivní tvorečci.Poraďte prosím jestli by jste neměli ohledně mých otázek nějaké nápady..Děkuji všem za odpovědi :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 261x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/387-hemidactylus-triedrus-snasenlivost