Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama vousatá - krmení přes zimu

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama vousatá - krmení přes zimu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 20:27 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Tessee
Jasný pažitka, petržel,.... akorád těch listů od kedluben a květáků bych se taky vyhnul, ono se to taky hnojí a chemicky ošetřuje proti škůdcům,....
U zelí, ledových salátů apod. se to tolik nedělá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 20:18 Žena Tessee [1] – Re: Verčák
květákové listy také vyzkouším, zrovna dneska je babi chtěla vyhodit když dělala mozeček, tak jsem jí v tom zabránila, tak uvidíme, jak jí to bude šmakovat...jinak o tom pórku, to by mě ani nenapadlo...a co třeba pažitka, ta by také šla, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 19:44 Žena Verčák [112] - Ještěři
no já ji to sama nedávám :-) ona si to vzala sama už nedostane :-) no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 19:25 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Jinak citrusy všeobecně moc vhodn= pro ještěry nejsou, podobně jako rajče odvápňují ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 19:24 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Verčák
Jarní cibulku ani obyč. cibuli jsem nezkoušel, ale ze zkušenosti vím, že některé agamy na kolečka nakrájený pórek milují.

K té šlupce, určitě to dobře není, je plná chemie, kterou se dnes všechny citrusy napichují a ošetřují, aby vypadaly tak jak vypadají. Takže určitě neee no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 17:38 Žena Verčák [112] - Ještěři
Hmm když pórek, jak je to s mladou cibulkou? nebo jarní nebo jak se tomu říká.

Ta moje potvůrka docela ráda okurku (né kyselou samozřejmě :-D ). A mám pocit že si z ní i bere vodu, protože pokaždé když ji tam dám tak jde a olizuje olizuje. Pak až ji někdy sní. No možná olizuje a olizuje jenom proto že se jí to prostě nedaří zvednout a dát do pusy co já vím :-D
A taky jsem jí teď zkoušela dát zelené květákové listy a docela jí to chutnalo.


Hmm když pórek, jak je to s mladou cibulkou? nebo jarní nebo jak se tomu říká.
A taky mám dotaz, včera se mi procházela po stole když jsem zrovna jedla mandarinku a Čaki začala žrát tu slupku. Není to pro ně nějak nebezpečené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 16:48 Žena Tessee [1] – Re: Pogona
Díky za tip palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 15:41 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Tessee
Ahoj, vhodné je čínské zelí, ledový salát, kapusta, rukola, strouhaná mrkev, jablka, pórek,....
Vyvaruj se rajčat - to odvápňují ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 14:15 Žena Tessee [1] – Agama vousatá - krmení přes zimu
Ráda bych se zeptala, čímpak krmíte ty svoje nezbedy přes zimu? respektive, co jim dáváte například jako rostlinnou složku, ráda bych Pogi obměnisla stravu, ale moc mě toho nenapadá... :-O

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 634x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/402-agama-vousata-krmeni-pres-zimu