Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama- student

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama- student
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 16:49 Muž laco77 [0] Re: Stuz
Ja to robim tak, ze mam z Ikei porcelanovu misku dost vysoku a hladku na to, aby z nej cvrcky zdrhli. Nie je problem ich tam dat aj 12 + nejaku kapustu aby prezili. A ked das este niekde bokom aj dostatok zeleneho a porosis a das aj misku s vodou vydrzi ti dospela agama kludne aj tri dni - napr. predlzeny vikend.
Napr. moj Alfonz nedavno behom jedneho dna zladoval 15 cvrckov a 15 sarancat...nechapem kde to donho voslo...a potom 5 dni sa nicoho ani nezobol aky bol plny. Takze vlastne 5 dni nepotreboval nic :) Ale samozrejme to bol extrem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2013 21:00 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: agama vousata
?
K citaci, prosím, připiš i svůj komentář ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2013 15:04 agama vousata
Stuz napsal: Zdravím,
již delší dobu přemýšlím o pořízení nějakého ještěra, původně jsem chtěl chameleona, ale vybral jsem si agamu vousatou. Jne mám menší problém jak by to byo s krmením, od pondělí do čtvrtka nejsem doma, tudíž by musela krmit sestra takže počítám tak max 2 za den a to někdy kolem 14 hodiny a pak navečer, zbývající dny bych se staral já čtvrtek- neděle. Zajímalo by mě jestli je možné si Agamu pořídit s tím že kolikrát by dostávalo žrádlo jednou za den, když bych nebyl doma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 21:32 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Ondra
Mno pokud má terárium opravdu velké rozměry cca 100*150*100cm pak by to šlo, pokud je menší, pak ta větší pravděpodobně ty menší opravdu "zlikviduje".
Já bych je k sobě ale i tak nedával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2011 18:57 Ondra – ještěři
Dobrý den chci se zeptat zda můžu dát dva dvouměsíční chameleony k 4,5 měsíční chameleonce??(všechny tři sou holky)neseřere je ta velká? Díky kontakt:ondra.suk1@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:50 Muž Jirka [45] - Ještěři
Ještě nesmíš zapomenout na rosení! no ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:48 Muž Jirka [45] - Ještěři
Klidně jí tam dát salát ráno,nebo nějaké čínské zelí,orosit aby to trochu vydrželo,posypat vitamínama..a klidně vysypat do terária krabičku se cvrčkama,oni jak budou vylézat z ůkrytu tak si je pochytá.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:45 Muž Jirka [45] - Ještěři
Jo když jí nasypeš do misky nějaké červíky aby si mohla zobat i přes den a nasypeš jí do terária nějaké cvrčky,tak dokud tam něco bude tak není co řešit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:31 stuz – Re: Jirka
Jde mi o to jestli mladé Agamě postačí že ráno dostae do misy červiky, a k večeru by dostala něco jineho, jestli by ji to takhle stačilo....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:27 Muž Jirka [45] - Ještěři
Já třeba krmím jednou denně a z toho nějaký den v týdnu vynechám,a další například dva dny v týdnu krmím jen zelenou stravou,s tím že například v pondělí jim dám cvrčky,v úterý dostanou šváby ve středu nějaké zelené,poté den pauza,v pátek cvrčci,nebo nějaké saranče,červík,sobota opět zelená strava,neděle jak uznám za vhodné..
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:18 Stuz – Agama- student
Zdravím,
již delší dobu přemýšlím o pořízení nějakého ještěra, původně jsem chtěl chameleona, ale vybral jsem si agamu vousatou. Jne mám menší problém jak by to byo s krmením, od pondělí do čtvrtka nejsem doma, tudíž by musela krmit sestra takže počítám tak max 2 za den a to někdy kolem 14 hodiny a pak navečer, zbývající dny bych se staral já čtvrtek- neděle. Zajímalo by mě jestli je možné si Agamu pořídit s tím že kolikrát by dostávalo žrádlo jednou za den, když bych nebyl doma.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 427x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/405-agama-student