Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

vhodné terárium pro Felzumu madagaskarskou

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
vhodné terárium pro Felzumu madagaskarskou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 17:54 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Jirka
Jak bylo napsáno, využij prostor na maximum, použij bambusové tyče, bromelie, 3D pozadí, skrýše a půjde to ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 17:54 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: elegans1
Ony by si ale nestěžovaly ani v teráriu 20*20*30, neumí totiž mluvit :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 20:13 elegans1 – Re: Jirka
Terárium je v pohodě.Já chovám pár v teráriu 45x40x60 cm výška a ještě si nestěžovaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 19:33 Muž Jirka [45] - Ještěři
Když v teráriu zajistíš mnohé skrýše bude vše ok ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 19:31 Jirka – vhodné terárium pro Felzumu madagaskarskou
Dobrý den.
Chtěl bych chovat párek těchto ještěrek a měl bych pro ně terárium 40-40-80(š-h-v). Ale jak pročítám návody a rady o chovu, tak zjišťuji, že výška terária není až takový problém, ale že půdorys 40 cm na 40 cm je pro ně asi málo :-( . Proto bych byl rád za názor, radu, ostatních a zkušenějších chovatelů než jsem já (s mojí suchozemskou želvou, párkem gekonů a anoliskama se nepovažuji za zkušeného chovatele plazů), jestli to terárium ,,nebude pro ně prostě malý,,. Nerad bych, aby tam byli stísnění, ve stresu a měli se špatně.

Předem díky za odpověď :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 448x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/422-vhodne-terarium-pro-felzumu-madagaskarskou-