Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krajta Královská a chov v terárku

 

NápovědaFórum » Hadi » Chov 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krajta Královská a chov v terárku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2013 11:48 petr68
postačí krajtě královské terárium 80x40x35 ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 21:08 kubas – prosim poradte
a 2krat jsem ji vydel jak otevrela tlamu mam strach ze s ni neco je ,teplota se pohybuje okolo 28 az 35 pod lampou ,vlhkost 75
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 20:49 Muž Evil [15] - Ještěři
zatím je asi ve stresu z nového prostředí, ale kdyby to trvalo dlouho je potřeba ji nějak navodit chuť nebo násilně nakrmit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 20:46 kubas
Ahoj mam tokovej dotaz koupil jsem si krajtu kralovskou mneri asi 70cm mam ji tyden a stale si nechce vzit miš , mam strach ze s ni neco je.Dekuji za odpovjed ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2011 01:50 aha
tak ten konec nevím jestli je moc pravdivý, jak sám chovatel píše měl jen 2 krajty,což nenaznačuje moc zkušeností,ještě když vím že kamarád má krajtu tmavou a ta je hodně agresivní, útočí přeze sklo na vzdálenosti až 2 metrů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2011 17:55 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Stačí prohledat internet, jen by jsme opakovali to co je mnoholrát všude napsáno, např.:

ifauna.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 14:28 Kateřina Vavřinčíková – Krajta Královská a chov v terárku
Ahoj, měla bych pár dotazů ohledně Krajty. V nejbližších dnech si ji chci koupit ale nejsem si ještě jistá ohledně stavby terárka, nikde jsem se například nedočetla jaký je nejvhodnější substrát do terárka a taky nevím jak často a v jaké míře mám terárko rosit. A ještě se chci zeptat z čeho je nejlepší a nejbezpečnější vyrobit větrání. Děkuji za odpověď ahoj ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Hadi • Zobrazeno 965x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/438-krajta-kralovska-a-chov-v-terarku?od=51