Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Jakého ještěra?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Jakého ještěra?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 21:00 Žena Verčák [112] - Ještěři
aha :-) nevšimla jsem si toho dodatku \"nic velikýho\" :-)v tom případě nevím stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 20:43 Muž Jirka [45] - Ještěři
No vousatka už je poměrně veliký ještěr...tak sem navrhoval něco malinkýho,na dotaz... ;-) Ale jinak vousatky samozřejmě sou na tom se cvrčkama co se spotřeby týče trochu dál,takže riziko,že se sem tam nějaký v teráriu schová a večer uteče je poměrně vysoké...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 20:39 Žena Verčák [112] - Ještěři
já nevím, ale tím že je gegončík v přírodě noční zvíře tak by se čistě logicky měl chovat tiše ne? jinak by ho slupl hned první predátor kdyby dělal kravál? no ne? :-) z čehož mi vyplývá že ani ve terárku nenadělá moc kraválu :-) ale opravte mě jestli se pletu :-)
A proč né vousatku? já s ní startuju celkem úspěšně a ta když se jí zhasne tak lehne, a nepohne se dokud se jí zase nerožne :-) jenom ti cvrčci no... :-) ale mi ještě žádný neutekl mám na ně takovou malou nádobku, kam si je našprtám zasypu vitamínama protřepu a servíruju přímo z toho :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 20:02 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nebo některé druhy trnorepů či ještěrkovců ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 19:39 Muž Jirka [45] - Ještěři
Tak třeba Leguán je býložravec ale ten asi těžko,když vadí i gekončík... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 19:37 Muž Jirka [45] - Ještěři
99,9% ještěrů jsou masožravci... hmm A myslím,že gekončík moc kraválu nenadělá,přitom cvrčci nejsou moc velikým problémem,obzvláště pro jednoho ještěra...Taky je možnost krmit převážně červy ale cvrček je lepší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 19:29 simakov7
Bohužel gekončík se nezamlouvá mámě, protože mě bude v noci rušit a jí cvrčky, takže by se rozutekli po celém domě. Potřebuju něco býložravýho. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 17:07 simakov7
Gekončík je dobrý nápad. Něco už jsem o nich slyšela. Zkusím o nich něco nastudovat a uvidím zda se mi zalíbí. :-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 16:59 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Jirka
Přesně, jak píše kolega ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 16:58 Muž Jirka [45] - Ještěři
O každé zvíře je třeba se starat,ale myslím,že by byl pro začátek vhodný gekončík noční,je vcelku nenáročný,snadno k sehnání a dokonce i mazlivý... ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2011 16:52 simakov7 – Jakého ještěra?
Chtěla bych si pořídit ne moc náročného ještěra, ale nevím jakého. Zkuste dát nějaký návrh (nic velikýho).

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 266x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/439-jakeho-jestera