Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama Agama - Agama osadní ???

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama Agama - Agama osadní ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 17:43 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Denisa
Většinou jsou to odchyty, odchovů je velice málo. Buď teraristické burzy nebo importéři. A bejvají dost začervení, potřebují dost světla, tepla a prostoru...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 17:16 Denisa – scháním agamu osadní
Nevíte o nějakém chovateli , který prodává agamy osadní ?viděla jsem jí ted ve zverimexu ale odtamtud se mi moc nechce brát :/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 19:56 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Pogona
Díky tome :-) ,tak uvidíme,trus jednoho z nich jsem již měl možnost vidět a ten vypadal vcelku solidně.....tak uvidíme co ten druhej.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 14:12 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Pokud žerou a nemají "divný" trus ( krev v bobcích, průjem,.... ), pak bych nic nedělal, čím méně jakýchkoli zásahů, chemie, léků a transsportu sem a tam pro tato zvířata, tím lépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 10:36 Muž HammerJoe [93] - Ještěři – Odčervení
Fotka k příspěvku Dobrý den přátelé, dnes jsme po dlouhé době konečně koupili agamy osadní (pár), samozřejmě import, který je již dva měsíce v ČR. Bavili jsme se s chovatelem, od kterého jsme je odkupovali, a ten nám radil, že by je raději neodčervoval, že to pro ně bude lepší, než je odčervit, pokud tedy vůbec jsou začervení. Že už tady v ČR žijí dva měsíce, dobře žerou... Mě by tedy zajímal Váš názor zkušených chovatelů, jestli tedy nechat udělat rozbor trusu a následně odčervit, nebo nechat tak, jak jsou...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 13:32 Muž HammerJoe [93] - Ještěři
Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2011 19:30 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: HammerJoe
Mno, nároky budou mít skoro shodné s Agamou voustaou, jinak se Ti určitě ozve kolega Fajfmen, ten je má ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2011 13:31 Muž HammerJoe [93] - Ještěři – Agama Agama - Agama osadní ???
Ahoj :-) Chtěl bych se zeptat na chov těchto ještěrů někoho kdo s tím má své zkušenosti (chová je nebo choval)....zajímalo by mě vše o těchto ještěrech co jste za dobu odchovu o nich zjistili,velice mě okouzlili a uvažuji o pořízení chovné skupiny(i když jak jsem se dočetl tak v zajetí se moc nemnoží). Nebo jestli někdo neodprodává nikde moc na prodej nejsou... :-( . Pokud máte doma rád bych se mrknul i na fotky coze . Uvítám jakékoliv rady a postřehy spojené s těmito krásnými agamami.
P.S. Prosím nepište mi tu chytré rady tipu ať si něco "vy-googluju" ;-) palec
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 367x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/449-agama-agama-agama-osadni-