Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

mucholapka podivná

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
mucholapka podivná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 17:47 Pítrs – rozmnožování
Ahoj! Zjistil jsem, že moje mucholapka bude kvést. Mám ji chvíli a netušim, jestli je to samec nebo samice. I tak shánim do zásoby někoho, kdo má samce, aby daroval pyl! :-D Praha =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 20:05 Muž Jirka [45] - Ještěři
Jj pořád je to přírodní produkta příroda to má všechno zařízené,v přírodě by si s tím taky poradila nejspíš stejně.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 19:58 simakov7
Dobře zkusim to zase až za měsíc, a nějakou mušku.(Oni se nemají překrmovat)

ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 19:40 Muž Jirka [45] - Ještěři
Já bych to asi nijak moc neřešil ;-) zkus jí odchytit nějakou mušku... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 19:37 simakov7
No to ano, ale ona se opravdu otvírá velmi pomalu. Nikde o něčem takovém nepíšou :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 19:34 Muž Jirka [45] - Ještěři
S masožravky osobní zkušenost nemám,ale je dost možné,že na ní mravenec byl moc kyselý,při obraně dokážou uvolnit poměrně slušné množství kyseliny mravenčí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 19:30 simakov7 – mucholapka podivná
Nedavno jsem si pořídila mucholapku podivnou. Dávám jí veškerou péči. Dneska jsem chytila mravence a dala jsem ho k rostlině. Po chvíli mravenec vlezl do pasti a ta sklapla. Jdu se ne ní podívat za hodinu, a ta zavřená past byla otevřená. Přišlo mi to divné, protože se má otevřít za cca 6 dní. Je možné, že byl mravenec na ní moc kyselý? Za každou radu moc děkuju.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 230x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/477-mucholapka-podivna