Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Samicka krecka po porodu-strava?!

 

NápovědaFórum » Hlodavci » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
Samicka krecka po porodu-strava?!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2011 22:20 Žena Vini [34] - Savci
No pak jediné co zbývá, je kombinovat stravu a čekat jak se to vyvine...holt se to někdy podaří a jimdy ne, letos jsem s malými králíčky zatím moc neuspěla, chce to čas a trpělisvost...;) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2011 19:35 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: JohnyV
Tak pokud jde o ovesne vlocky tak jsem jich zacla davt malinko vic, jinak hrach.placoicky jsou uz namichane v krmeni. Ale davam ted i casto zeleninu nastrouhanou mrkev,jablko a dnes dostala i kousek uvareneho vajicka. Jinak jsem vycetla ze je mozne davat kreckovi v tomto obdobi i jogurt pripadne tvaroh nebo syr... Tak zkusim ten jogurt. Jinak netusim vubec co delat, protoze samicka si v domecku u mladych dela zasoby a ma tam dobre "nastlano" ale k mladym sahat v tuto dobu jeste nelze, tak nevim co s tim udelat... :-/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2011 13:56 Žena Vini [34] - Savci – březost
Většina samic zajícovců i hlodavců, které jsou březí potřebují hodně bílkovin...já osobně svou králičí samici při březosti krmím speciálně ovesnými vločkami, hrachovými placičkami a listy smetanky lékařské...:-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 18:08 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Sewer
Jojo diky za odkaz, to jsem zrovna vyplnovala sama a dodala i fotku krecka (samicky) co ma ted mlade.. jinak diky za rady!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 14:05 Muž Sewer [151] - Ještěři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 14:04 Muž Sewer [151] - Ještěři
Tak na co se konkrétně zaměřit ti neporadím, křečky nechovám, ale myslím si, že se tím nijak trápit nemusíš. Pokud mají kvalitní a pestrou stravu, tak je vše v pořádku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2011 12:50 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Sewer
Tak to dostavaji skoro porad cerstvou zeleninu, chtela jsem jen vedet na co se po porodu spis v te strave zamerit koknkretne... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2011 23:32 Muž Sewer [151] - Ještěři
Křečky nechovám, ale tak obecně bych řekl, že pestrou stravu plnou vitamínů a tak... = čerstvou zeleninu například :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2011 19:47 Žena jarmila58 [11] - Hlodavci – Samicka krecka po porodu-strava?!
Dobry den, chtela bych se zeptat co dat samicce krecka roborovskeho na vyzivu po porodu? Porodila 5 mladat a nevim zda samecek nebo ta samicka jedno nesezral-a.Bylo mrtve... :-(Proto jsem samecka hned oddelila.. Jakou stravu tedy zvolit pro samicku???

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Hlodavci • Zobrazeno 161x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/530-samicka-krecka-po-porodustrava