Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Malá pěkná ještěrka

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Malá pěkná ještěrka
0   30.07.2011 15:02 Muž Jirka [45] - Ještěři
Všichni zLygodactylusů jsou úžo! :-)
0   30.07.2011 14:44 Žena Vini [34] - Savci
Lygodactylus Williamsi... X-)
0   15.07.2011 11:17 Muž Jervis [1] - Ještěři
a děkuju za odpovědi, nejvíc se mi zalíbila ta felsuma ale musíme se dohodnout s přítelkyní. díky moc palec
0   14.07.2011 23:09 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Jervis
Tarentola mauritanica? Nenáročný gekon z jihu Evropy v chovu spokojený i jako singl. A narozdíl od Geko gecko se Tě ani nepokusí při každé příležitosti pokousat ;-)
Anebo hromada drobných scinků, či ještěrek rodů Lacerta (bohužel vyjma u nás se vyskytujících druhů) nebo Podarcis...
5   13.07.2011 23:13 elegans1 Re: Jervis
Pokud chceš něco,co je celý den vidět,kup si nějaké felsumy.Máš na výběr relativně velký výběr druhů,od malých až po velké grandisky.Jestli se ti zdají grandisky moc velké,kup si třeba madagascariensis.Grandiskám jsou celkem podobné,jen jsou menší.Felsumy uvidíš,nebojí se,berou krmení z ruky a v teráriu se pořád něco děje.Na chov nejsou náročné,při dodržení základních podmínek pro chov gekonů je to hračka.
2   13.07.2011 18:58 Muž Sewer [151] - Ještěři
Gekončík Noční ... jasná volba :-)
Spousta chovatelů s ním začíná. Je milej, roztomilej a nenáročnej. Atlas uvádí velikost do 26cm, ale ber to tak, že je to i s ocáskem. Sám mám doma tři :-)

terarka.net/jesteri/atlas/gekoncik_nocni
0   13.07.2011 14:57 Muž Jervis [1] - Ještěři – Malá pěkná ještěrka
Ahoj chovatelé, mám na vás takovou malou prosbičku, chci darovat přítelkyni nějakou ještěrku a ze všech dostupných se jí líbila jen Tribolonotus Gracilis.
Tak se ptám, neznáte li někdo nějakou pěknou ještěrku zhruba o max velikosti 20cm ??

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 121x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/576-mala-pekna-jesterka