Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Malé felsumy

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Malé felsumy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2011 05:46 elegans1 Re: davidpilot
Klidně to zkus.Já mám v teráriu30x40x40 po páru Phelsuma klemmeri a Phelsuma nigristriata a žádný problém není.Oba druhy se v pohodě množí a nikdy jsem neviděl žádné konflikty.Myslím si,že klemmerky jsou natolik vzhledově odlišné od ostatních felsum,že se navzájem prostě ignorují.Chce to jen zpočátku zvířata více sledovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2011 21:47 Muž davidpilot [0] - Ještěři – Malé felsumy
Chtěl bych se zeptat jestli je možné chovat v teráriu 45x45x60(výška) pár Phelsuma klemmeri společně s párem Phelsuma quariocellata. Na stránkách www.jaona.webgarden.cz/… je uvedeno několik fotek společného chovu těchto dvou druhů ,ale na všech se vyskytuje pár jednoho druhu a samice druhého. Proto se chci zeptat zda je možné mít v teráriu dva samce byť odlišného druhu (jestli na sebe nebudou útočit) nebo pouze jeden pár od jednoho druhu a např. dvě samice toho druhého bez samce. Vím sice ,že míchání druhů se nedoporučuje ,ale z výše uvedeného webu vyplívá ,že oba druhy mají velmi podobné nároky a jejich soužití je možné. Předem díky za reakce zkušenějších. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 67x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/592-male-felsumy