Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krab suchozemský

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Krab suchozemský
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2017 21:07 dawego
Budu Mít sladkovodni kraby a chtěl. Jsem se zeptat jeslí mužů použít venkovní hlínu kterou vývarim a vypeCu diiiik za informaci

X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2013 21:58 Muž Felix [752] - JeštěřiRe: Nell
Od vydavatelství Robimaus před časem vyšla brožurka o chovu krabů v "Abecedě teraristy/akvaristy"... Poohlédni se po ní, jsou tam kvalitní informace a stojí to jen málo přes kilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2013 11:33 petra Re: Pavel
ahoj prosimte ma teta ma kraba suchozemskeho a uz ji lezi asi 5.dni potopenej hlavou ve vode..a nevime jestli neni mrtvi,a chtela by vedet jestli bymu mohla vymenit vodo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2012 20:26 Pavel – Krab - svlek
Ahoj, asi pred tremi dny se mi zacal svlekat krab, jenze jsem v akvariu nachazel svlecene nohy a klepeta, ale telo nikde, krab zustava stale vetsinou pod vodou. nohy i klepeta ma vsechny nove a v poradku. Diky za kazde info jestli mam ocekavat jestli svlekne jeste krunyr, je potreba vycistit akvarium :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2012 13:32 tereza – problémy při svlékání
Ahoj, prosím o radu, náš krabík se svlékl pouze ze spodní části krunýřku a nožek, ale vrchní část krunýře mu zůstala na zádech a už několik dní se s ním trápí. Nejde dolů a evidentně mu to omezuje i pohyb očí. Jak mu pomoci? Děkuji sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2011 20:52 Vladka – krab vampir
Fotka k příspěvku Ahojte mám kraba: Krab vampir a objavili sa mi v terariau vo vodnej nadrzi (bazeniku) zaujimave hnedo zlte gulicky. Vyzerajú ako vajicka neviete co to moze byt? Je to samica ,samca tam nemá bola kupovana pred 2 mesiacmi a tam s bola aj so samcami. Za odpovede dakujem

prikladam obrazok:
tinypic.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2011 14:15 Nell – Krab je doma
Fotka k příspěvku Tak dnes jsem konečně na teraburze v Liberci pořídila kraba (gecarcinus quadratus - nevím český název). Jen jsem ho dala do terária začal mi požírat mech a od té doby nci jiného nedělá, než jen žere a žere a žere. :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 15:44 Muž Laudakia [2] - Ještěři
Ještě jsem zapomněl, bacha při koupi aby měl všechny nohy a klepeta případně aby nebyl jinak mechanicky poškozen, pokud k něčemu takovému dojde celkem brzo zkápnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 15:28 Muž Laudakia [2] - Ještěři
Pokud máš na mysli cardisoma armatum jakožto suchozemského kraba (suchozemáků je celkem velké množství)tak ty se shaněj celkem dobře oproti jiným druhům. Zkus se mrknout třeba sem www.ifauna.cz/…. Pokud máš vše nastudované tak klidně do nich jsou to celkem tvrďáci takže ti i něco odpustí, základem je mít větší plochu dna s dobrou filtrací a častější výměnou vody. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 02:02 Nell
Máte prosím nějaké skušenosti s chovem tohoto kraba? Chtěla bych si ho pořídit, vše mám načtené, ale nemůžu ho nikde sehnat. :-| Jsem od liberce
Ráda si přečtu všechny vaše zkušenosti :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 02:00 Nell – Krab suchozemský
hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 157x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/594-krab-suchozemsky