Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Leguán zelený

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Leguán zelený
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2015 20:29 Tendy
Zdravím , zna někdo někoho kdo chová leguány zelené v Praze nebo okolí Prahy ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 16:47 Muž vitas [27] - JeštěřiRe: maty
Přesně jak píše maty, myslel jsem, jakou dostává potravu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 22:14 Muž maty [15] - Ještěři
počkej on žere jenom vitamíny??? vitas asi spíš myslel potravu :-) :-D P.S.:sorry ze se sem cpu hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 21:57 Palinooo Re: vitas
vitas napsal: ... a co dostává k žrádlu a jak často?

Calcium plus D3 do každej druhej stravy dostáva a ešte multy vytamín
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 13:50 Muž vitas [27] - JeštěřiRe: Palinooo
... a co dostává k žrádlu a jak často?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 10:53 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Palinooo
Zkuste nechat udělat rozbor trusu ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2014 10:08 Palinooo – Leguán nerastie :/
Dobrý deň , mám doma leguána cca pol roka kúpil som ho na výstave od chovateľa . Má velké terárium dve svetlá žerie stále dostáva vytamáný nehá sa aj chytiť ale stále nerastie ...viete mi poradiť kde je chyba alebo čo robím zle? Ďakujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2012 05:23 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: fajfmen
No jen abys měl kliku na jeho povahu. Ze zkušenosti vím, že je to tak 50 na 50 a někdy jsou to bručouni a morousové, což v praxi znamená, že když se k němu pokusí přiblížit cokoli živého je zle, takže si dej bacha abys ty kocoury taky našel :-D nemluvě o ještěrácích :-D

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 22:12 Muž Felix [754] - Ještěři
Přátelé, jen tak pro zajímavost:
poté, co jsem (opakovaně) přeměřil hodnoty vlhkosti vzduchu atp. ve svém pokojíku s akvárky, zjistil jsem, že je tato místnost optimální pro chov leguána zeleného. Jen je třeba ji doplnit šplhadly...
Zajímalo by mě, zda nebudu všemi teraristy "sežrán za živa", pokud budu (čistě hypoteticky) takovéto zvíře chovat v podmínkách... které zkrátka nejsou TERÁRIEM :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 21:23 Muž Felix [754] - Ještěři
Přátelé, jen na okraj - všimli jste si taky, že těmhle stromovým živočichům téměř nikdo nikdy nepředkládá listí ze stromů? Možná by nebylo od věci proklepnout si nutriční hodnoty jejich listí daleko spíš, než rostlin o jaké leguáni z mnoha příčin ani nezavadí ;-) :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 20:44 skroby Re: Pogona
aha,no tý rýži jsem čet že jí dávaj normálně,ale jinak díky za odpověď :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2011 20:21 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: skroby
1. Těstoviny ne, rýži zkusit můžeš ( na tu může narazit i v domovině )

2. Parkovou trávu 100%ně ne! Když, nech mu naklíčit obilí ( pšenici, ječmen,.... )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 18:17 skroby – Leguán zelený
Zdravim,mam dva dotazy.
1.už několikrát jsem našel že se dá leguánům dávat rýžě a těstoviny,ale ještě jsem to nezkoušel,tak jsem se chtěl zeptat jak je připravit a popřípadě uchovat a jestli jsou nějaké zásady při výběru rýže a těstovin

2.napadlo mě jestli bych mohl leguánovi dát parkovou trávu,mám doma semínka tak jsem myslel že bych si je zasel do truhlíku aby měl lego v zimě travičku

Díky moc za vaše názory a rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 173x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/610-leguan-zeleny