Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Soužití zvířat s masožravkami

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Soužití zvířat s masožravkami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 17:30 dann119 – masožravky s felzumou
ahoj. mohl bych dát k felzumně madagarské masožravky zatim tam mam jen rosnatku a chtěl bych tam dát nějakou láčkovku.. Ale bojim se že by potom ta ještěrka nevilezla.A že by jí to sežralo cvrčky a jí samotnou..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 10:46 Ondruch – obojživelník
Možná nějakého tropického obojživelníka. Ale to odporuje požadavku "ještěr" a víceméně i "nenáročný na chov". I když třeba rosničky včelí nejsou příliš náročné a dospělí jedinci jsou dostatečně velcí, aby nespadli do středně velkých láček. U menších jedinců ale hrozí, že by se v láčkách opravdu mohli utopit.
Taky jsem o tom přemýšlel ve svém tropickém teráriu, ale nakonec jsem se na to vykašlal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 19:21 Muž Felix [754] - Ještěři
Ahoj, v takovémhle teráriu je zvíře buď příliš velké a rostlinu dříve či později rozšlape, nebo naopak moc malé a poslouží jí jako potrava, pokud spadne do láčky a už se nevydrápe ven. Raději to nekombinuj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2011 11:59 Argonisius – Soužití zvířat s masožravkami
Dobrý den,
mám akvárium velikosti 70x30x40 (d/š/v) ve kterém pěstuji masožravé rostliny (láčkovky). Zajímalo by mě, jestli bych tam mohl dát i nějaké zvíře - nejlépe ještěra. Pokud ano, jaké zvíře byste mi doporučili? Něco nenáročného, co má rádo vysokou vlhkost a stačí mu výše uvedený prostor.

Díky.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 109x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/613-souziti-zvirat-s-masozravkami