Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

mladá brachicelma auratum

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
mladá brachicelma auratum
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 21:44 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Ivo
Pogona to napsal dobře. Odkaz na Brachypelma auratum máš nadto přímo i ve zdejším atlasu jako základní info, na stránkách www.arachnomania.cz nebo lasiodora.sk se navíc dozvíš veškeré detaily k chovu i případným odchovům naprosto v plné šíři :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 11:52 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nejsem sice "pavoučkář" kolega Fajfmen mě jistě opraví či doplní, ale...
Určitě ho můžeš mít zatím v malé krabičce, ovšem můžeš ho přemístit i do budoucího "velkého" terárka. Sám mám mládě Nhandu chromastus od 4.svleku v terárku 25*20*20 a žádný problém není ;-) a pavouček má za sebou již 7mý svlek.

Co se týče rošení, najdi si odkud tento druh pochází a snaž se mu napodobit podmínky v jakých žije v přírodě, sám časem příjdeš na to, jak často je potřeba rosit, abys udržel potřebnou vlhkost.

Krmit odpovídajícími mikro-cvrčky, já dával pavoučkovi ve 4. svleku, tak 0,4 - 0,6mm velké, teď po 7mém svleku žere v pohodě cvrčky skoro 1cm velké

Jak často se svléká je relativní a závislé na mnoha faktorech jako jsou "spokojenost" pavouka, četnost a kvalita krmení, apod. a po svleku určitě nekrm alespoň 10dní ;-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 20:04 Ivo – mladá brachicelma auratum
Ahojte kúpil som pavúka brachicelma auratum je to ešte mláda 5.zvlek a meria okolo 1cm v tele.
Mám ho zatial v maličkej škatulke chovatel mi povedal že ho tam mám nehať do niakeho 8 zvleku.
mám skúsenosti s chovom pavúkov ale vúbec neviem ako sa starať o takéhoto malého Chcel by som vediet ako často mu mám dávať jest a akého veľkého cvrčka mu môžem dať a ako často rosiť. A ešte by som rád vedel ako často sa zvileka a ako dlho po zvleku nekrmiť. dakujem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 48x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/618-mlada-brachicelma-auratum