Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Může být agama kočičinská v jednom terariu společně s genčíkem nočním??

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Může být agama kočičinská v jednom terariu společně s genčíkem nočním??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2011 23:28 Michaela – agama a její chov
Fotka k příspěvku Máme doma samečka a samičku již 1,5 roku staré... uvažujeme že by jsme je odchovali ale přesné jak se to má udělat aby se líhnutí povedlo jsem nikde nenašli.... Mohl by někdo zkušený pomoci začátečníkům kteří chtějí odchovávat miminka těchto dráčků... ;-) Děkuji moc všem za odpovědi...

Odpovídejte moc a moc prosím na email: mailto:Michaela.klobouckova@seznam.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.09.2011 09:27 Muž halaly [25] - Ještěři – Ještěři
Taky jsem nemohl si donést jiné zvíře domů. Protože máme 2 kočky a psa. Jenže jak jsem se nudil, tak jsem prohrabával půdu a našel jsem staré akvárko. Tak jsem vzal pěnu, nějaké věci a pomalu z toho dělal terárium. Jenže naši byli proti. Potom máti teda začala souhlasit (nic velkého a hlavně ať to není had) a otec byl pořád proti. Jednoho dne jsem si dovezl domů felsumy a jaká je teď z nich atrakce! Já se prostě neptal, postavil jsem to před ně jako hotovou věc (taky si všechno musím finanvocat) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 08:49 Žena katsim [9] - BezobratlíRe: Pačesák
No a představ si... mě je 13 a půl, nemůžu mít ještěra do tý doby než se odstěhuju od rodičů a jakmile v knihovně najdu knížku o teraristice, vždycky si jí přečtu...A takhle ty informace budu muset sbírat, ještě tak šest let...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2011 18:13 elegans1 Re: pacesak
Mě bylo 12,když jsem si koupil první anolisy.Je to už přes 23 let. :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2011 18:02 Pačesák – uznání
uznávam že je dobrý si něco pročíst ale to hned neznamená že musim bejt v tyhle diskuzi za de**** mimochodem je mi 13 let a blbostí se člověk učí ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2011 16:22 elegans1 Re: pacesak
Když jsem já začínal,tak než jsem si koupil první zvíře,tak více než rok jsem pořád dokola četl všechno,co se tenkrát dalo sehnat.Ono toho moc nebylo,jen knížka Chov terarijních zvířat a možná 20 ročníků časopisu Akvárium Terárium.K tomu jsem chodil do tera kroužku a pokud byl někdo ochotný ukázat mi svůj chov,šel jsem k němu.V okamžiku,kdy mi rodiče konečně dovolili si koupit první zvířata,byl jsem teoreticky slušně připravený.Prostě mě bavilo shánět informace o teraristice.Tobě dneska stačí sednout ke kompu a během pár minut máš informací,že je nepřečteš za rok a přesto se zeptáš na takovou blbost. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2011 15:28 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: pacesak
Přesně, jak píše Petra. Když chceš zvíře, musíš vědět odkud pochází - to se dozvíš jednuduše na internetu, v literatuře, ve zverimexu, Zoo, u veterináře,....... není to o tom mít plno vědomostí, je to o tom nebýt líný zjistit si ABSOLUTNÍ základ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.09.2011 15:24 Žena Petra123 [18] - JeštěřiRe: pacesak
Ježiš, ale taky ti nikdo neříká, že se nemůžeš na nic zeptat a že máš hned vědět všechno, ale aspoň ten základ! A mezi ten základ patří to, že když si chceš něco pořídit, máš vědět kde to zvíře žije, abys mu podle toho mohl vytvořit podmínky v teráriu. A gekončíci žijí v pouštích, kočičiny v pralesích. Jak vidíš, dohromady to nejde. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2011 12:50 Pačesák – odpověd
Jasně a kdyš ste začinaly vy schovem agam atd tak ste měli hned plno znalosti a rozumu na rozdavani že? a nikdy ste se na nic nikoho nezeptaly ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2011 20:24 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: pacesak
Tak tak, naprostý souhlas s kolegou hmm je to asi stejné jako chovat Koi Kapry společně s Želvami zelenavými,..... Pokud chceč obojí, pořiď si dvě odpovídající terária.... a hlavně si něco nastuduj o tom, co chceš chovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2011 20:10 elegans1 Re: pacesak
Jasně,kočinčína přece žije na stepi,sucho ji dělá opravdu dobře. hmm
Než se zeptáš na podobnou blbost,nebylo by od věci si o těch zvířatech něco zjistit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2011 20:05 Pačesák – Může být agama kočičinská v jednom terariu společně s genčíkem nočním??
Ahoj mam dotaz jestli muzu dat do jednoho terarka gekoncika nocnho s agamou kocicinskou ktera je stara asi jeden nebo dva mesice prosim odpovezte coze

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 156x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/626-muze-byt-agama-kocicinska-v-jednom-terariu-spolecne-s-gencikem-nocnim