Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama a koupání

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama a koupání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2015 16:04 Muž karkra72 [2] - Agama vousatá – Voda a agamky
Ahoj. Máme tři agamy, ale sama od sebe se chodí občas koupat jen jedna. Občas se u vody zastaví, smočí nějakou končetinu a nebo si srknou trochu vody. Jinak občas koupeme ve vaně. Teplotu neměříme, prostě ji jen odhadujeme aby nebyla studená nebo moc teplá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2011 19:54 Muž Jervis [1] - JeštěřiRe: fajfmen
dobře, budu na to myslet :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.09.2011 19:03 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Jervis
Chce to nabídnout jí ten bazének. Některé vousatky se koupou s obrovskou chutí, jen na to musí přijít samy od sebe. V žádném případě je ale člověk nesmí nutit, to vyvolá přesně opačnou reakci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 22:16 Muž Sewer [151] - Ještěři
No... já tam mám spíš bazének, než misku :-D
Vejde se tam celej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 21:41 Muž Jervis [1] - JeštěřiRe: Sewer
ano misku s vodou tam mám taky, ale myslel jsem, že občasné koupání jim pomáhá, třeba z důvodů vyměšování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 21:37 Muž Sewer [151] - Ještěři
Já mám v terárku u Pika vodu pořád :-). Má tam hliněnu misku pod květináč a v té má pořád čistou vodu. Moc často ho v ní teda nevídám, ale protože je v ní občas písek a tak, tak vidím, že si do ní občas vleze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 21:17 Muž Jervis [1] - Ještěři
díky moc...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 15:04 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Jervis
Přesně tak, prostě vlažnou, nemám odhad kolik to může být stupňů,.....
Pokud se ve vodě nafukuje, pak se jí to nelíbí v tom případě ji nekoupej, stejně to není nutné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2011 13:31 Muž Jervis [1] - Ještěři – Agama a koupání
Zdravím přátelé, mám na vás takovou prosbu, chtěl jsem svoji agamku vykoupat, ale nevím jakou teplotu by měla mít voda, myslel jsem nějakou vlažnou, ale agamka se mi nafoukla jak balon a jen tak ležela na hladině vody tak jestli je to normální nebo se nafukuje strachy...

díky moc ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 125x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/634-agama-a-koupani