Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama na dvou nohách

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama na dvou nohách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 22:02 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Jojo, tohle u mě dělají převážně mláďata, jak tu bylo zmíněno 80% z nich spí ve stoje :-D
Některé to však dělají celý život - nic zvláštního ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 21:10 diskoclub
jo to moje tři agamy,taky dělají :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 18:24 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Jervis
Z té pozice má prostě lepší přehled o okolí. V přírodě by se kvůli témuž vydrápala na menší strom, skalisko anebo aspoň větší šutr ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 17:50 Žena Verčák [112] - Ještěři
moje čaki tak na dvou nohách i spí :-) vleze si na tu nejužší plošinku v rohu, opře se a spí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 17:04 Muž Dante [2] - Ještěři
Tohle je uplne normalni chovani. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2011 16:14 Muž Jervis [1] - Ještěři – Agama na dvou nohách
Zdravím chovatele a chovatelky, stává se mi nějak často, že když chodím kolem agamky tak vždycky naběhne na sklo, opře se a pozoruje mě. to že škrábe na sklo jsem ji asi naučil já, vždy když to udělá tak si jí vezmu nebo jí pustím proběhnout, ale když si zaleze do rohu terárka a tam se přilepí a stojí na dvou stále nechápu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 68x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/664-agama-na-dvou-nohach