Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

terárium (dxšxv)68cmx80cmx150cm - co do něj?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
terárium (dxšxv)68cmx80cmx150cm - co do něj?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2012 07:17 elegans1 Re: micák
Třeba Chameleolis barbatus.Je to hodně zajímavý,denní anolis,který se,mimo jiné, živí šneky.V takovém teráriu může být klidně skupina 1,2.Dále třeba anolisové z komplexu equestris.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 21:22 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: halaly
Já to plně chápu a nemám proti tomu (principielně) výhrady, pokud někdo načerpá ispiraci např. na nějaké výstavě... pro určitý okruh lidí to může být dobrý start. Na stranu druhou mám ale za sebou přes dvacet let zkušeností, jak takovéhle chovy z devadesáti procent dopadají už po roce nebo dvou, jakmile se zvíře okouká (i ta agama vousatá přitom žije deset až patnáct let), zatěžuje rozpočet, je cítit apod., pokud je terko prvoplánově pořízeno jen jako módní bytová dekorace, v níž zvíře tvoří jen jakýsi estetický doplněk... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 21:12 Muž halaly [25] - Ještěři
fajfmen: Já nevím, proč to každému vadí? Tak jako jasně, udělám si nějaký okruh zvířat, jakš takš dám rozměry a pak se raději zeptám, co se mě tam více nebo podle obtížnosti hodí. Já jsem si postavil tera stěnu. Jedno terárium je tam pro felsumu, ale abych si nestavěl jenom jedno terárium, tak jsem ještě postavil dvě další, ty budou zatím prázdné, protože nevím, co do nich. I když už asi vím. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2012 21:03 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: micák
Ahoj, pokud se chceš adekvátně věnovat chovu čehokoli:

Neřeš: "mám krabici, co mi v bytě pěkně ladí - co do ní?"
Řeš: "chci zvíře - jaké podmínky mu mám vytvořit, aby bylo spokojené" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 20:46 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: micák
150cm je výška?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2012 20:44 micák – terárium (dxšxv)68cmx80cmx150cm - co do něj?
Ahojte chtěl bych Vás poprosit o pár typů co pořídit to tohoto terária,které je v začátcích a mám prozatím jen holé stěny. Původně jsem měl v plánu mít terárko mnohem větší abych mohl pořídit leguána zelného,ale bohužel z rodiných důvodů jsem musel ustoupit od svých předtsav a terárium podstatně zmenšit a nyní řeším co do něj. Z výběru jsem vyškrkl rovnou hady (to by manželka nerozdýchala :-)). Takže pokud někoho z vás něco napadne tak určitě budu rád za náměty. Předem díky za pomoc s výběrem

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 87x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/716-terarium-dxsxv68cmx80cmx150cm-co-do-nej