Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co do terária 140x30x30

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
co do terária 140x30x30
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2009 19:57 Emmik
dej si tam strašilky na ty má peníze snad každej :-D krmí se ostružiníkem apod. podle druhu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 20:21 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: dan999
Bez ohledu na to jak a kde můžu kde co zadarmo či levný peníz získat by přeci dotaz jakéhokoli začínajícího chovatele znít : "
Rozhodl jsem se chovat .... jak velké terárium mu mám pořídit???"
Všechny ostatní dotazy jsou špatně no a pokud na to někdo peníze nemá, je to smuntné, ale nemůže nic chovat, taková je realita dnešní doby. A to že mi někdo dá zadarmo terko, je sice hezké, ale kdo mi zaplatí zvíře, vybavení terária, drahé žárovky a následně kdo mi bude dávat na krmení, vitamíny, veterináře, elektriku,......
Já bych si taky přál krásné nové auto, ale nemám na něj, tak jezdim na kole...
krásný příklad toho jak se to má, je tady v prezentacích

terarka.net/terarka/166 palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 20:05 Muž volfik [3] - Ještěři
no a pak tu je jeste otazka zda se ti vyplati mit terko co ti nekdo da kdyz nemas co do nej nebo to co do nej muzes dat se ti za a/ nelibi a za b/stoji vic nez to zvire co se ti libi a nemas na nej terko. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 12:08 R Muž Pogona [762] - Ještěři
No ale tady otázka zněla. Co do terária ...cm ...cm ...cm???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2009 07:39 dan999
Pogona napsal: Jenže pokud chceš pořídit zvíře jen když máš možnost mít terko určitých rozměrů, pak je to smutné,... Přeci logický postup je, že se rozhodnu něco chovat a poté nakupuji a zařizuji terárko.
Pokud Tě ke zvířeti táhne jen možnost mít/dostat "nějaké" terko, pak to není zájem o chov a je to spatně.
Je to stejné jako by mi na dvoře vyklopili paletu střešních tašek a cihel a já začal přemýšlet o tom, jaký dům z toho postavím i když nechi vůbec stavět.
Takhle to přeci nejde X-)
já to myslím tak že když chci nějaké zvířátko a mám zájem třeba o nějakého ještěra nebo plaza a némám peníze na nové terko podle živočicha tak když můžu seženu i starší a pak zjištuji jestli to je vůbec vhodné pro mnou vybrané plazy nebo ještěry.
né že je možnost mít terko tak do něj něco narvu co jsem vůbec nechtěl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.07.2009 17:53 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: dan999
Jenže pokud chceš pořídit zvíře jen když máš možnost mít terko určitých rozměrů, pak je to smutné,... Přeci logický postup je, že se rozhodnu něco chovat a poté nakupuji a zařizuji terárko.
Pokud Tě ke zvířeti táhne jen možnost mít/dostat "nějaké" terko, pak to není zájem o chov a je to spatně.
Je to stejné jako by mi na dvoře vyklopili paletu střešních tašek a cihel a já začal přemýšlet o tom, jaký dům z toho postavím i když nechi vůbec stavět.
Takhle to přeci nejde X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2009 13:08 dan999
včelař napsal: Mně fascinu je zě každý si sežene terárko a pak schání co do něho, němělo by to být zajímám se o chov toho, tak jaký terárko?
jo jenže když má někdo možnost mít tera a neví co by se do něho dalo dát tak si ho veme a buď ho obsadí něčím nebo ho třeba nějak jinak předělá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2009 19:17 Žena l3nka [4] - Hlodavci
jak pise pogona tak rozmery jsou zajimave.. kdyby misto tech 30 bylo tak o 10-20cm víc tak by to uz bylo jednodussi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2009 19:28 Muž včelař [3] - Ještěři
Mně fascinu je zě každý si sežene terárko a pak schání co do něho, němělo by to být zajímám se o chov toho, tak jaký terárko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2009 12:03 R Muž Pogona [762] - Ještěři
No rozměr je to velmi prapodivný, šířka je super, ale ta hloubka a výška :-|
Pokud chceš nějaké ještěry, pak by se do toho dala pořídit skupina gekončíků nočních i když ta hloubka by byla na hraně, musel by sis s tím vyhrát a využít co nejvíce prostoru ( větve, skrýše z kamenů apod. ).
Z hadů bych zvolil klasiku - užovku červenou, ale pořád mě i u ní trápí ta hloubka sad
Prohledej net, koukni tady a inspiruj se palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2009 08:32 postakul – co do terária 140x30x30
Prosím o radu co by se hodilo do terária 140x30x30 cm. Bral bych ještěrku nebo menší hadici. Jsem začátečník. Předem děkuji za názory a postřehy

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 840x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/74-co-do-teraria--140x30x30