Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

chov agam limcovych s jinym typem jestera

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
chov agam limcovych s jinym typem jestera
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 20:08 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Daniel
Na základní informaci jakou je výskyt daného ještěra stačí použít vyhledávač a zamyslet se nad tím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2012 15:58 Daniel
ano proto jsem zavital jsem abych tu informaci dostal..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 21:53 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Daniel
Daniel napsal: dekuji za info jinak nechapu co ma spolecneho to ze nevim jaky jester s jakym se snese a s jakym ne a to jakz ma u me zarizene prostredi..

A já nechápu proč uvažuješ skloubit dva druhy aniž by sis o nich napřed něco nastudoval,.... hmm dá se snad si něco přečíst na internetu, v knihách, poptat se v dobrých zverimexech u veterinářů, v Zoo, možností je spooousta.......
Touto logikou si můžeš pořídit třeba koně, nebo slona a až pak zjišťovat jaké má životní potřeby - je to nemlich to samé.


Na NG se sice vyskytuje, ale pouze v jižní části, kde je přeci jen tepleji a srážky jsou "méně časté",.........
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 20:03 Daniel
dekuji za info jinak nechapu co ma spolecneho to ze nevim jaky jester s jakym se snese a s jakym ne a to jakz ma u me zarizene prostredi? jinak ma hooodne prostorne terarko a teplotu takovou aby ji vyhovovala )jsou to stromovy jesteri a podle toho jsem to delal jinak jsou bud z australie(teplo,sucho) nebo nove guinei(teplo vlhko) a ja ji mam z guinei takze rosim kazdy den jinak tam ma bazenek do ktereho se chodi i koupat takze se ma u me opravdu dobre..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 16:40 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Daniel
Škoda límcovky, nepochopim jak si člověk s tvými znalostmi může pořídit tak krásného a na světloteplo a prostor náročného ještěra... Myslím že se u tebe bude mít jak v bavlnce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 16:29 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Daniel
Pořizovat "kamaráda" jiného druhu je totální nesmysl, nebude to kamarád, ale soupeř, navíc mají odlišné podmínky ( sucho / vlhko,... )......
Napadlo by Tě pořídit třeba k hadovi, jako kamarády - myšku...... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 12:22 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Daniel
:-| Agama kočinčinská (Physignathus cocincinus) je divoký ještěr žijící poblíž vodních ploch v tropických deštných pralesích jihovýchodní Asie.
Agama límcová Obývá suché lesy a háje, ale v tropickém podnebném pásu obývá spíše otevřené vyprahlé planiny porostlé keřemi nebo nízkou trávou.

já ti nevím, nejsem odborník ani na podnebí v jihovýchodní Asii ani na kočičinky a límcovky.. ani si nejsem jistá jestli tyhle dva úryvky jsou kompletní pravda... ale když bych předpokládala že ano tak mám pocit že nezvládneš udělat terárko které by vyhovovalo oběma těmhle ještěrům :-) pokud si to myslel tak, že by si je dal do jednoho terárka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 11:38 Daniel – chov agam limcovych s jinym typem jestera
dobry den chtel bych se zeptat mam ctvrt rocni agamku limcovou a chtel bych ji poridit kamarada ale nejlepe jineho druhu treba agamu kocicinskou myslite ze by se snesli? dekuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 93x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/757-chov-agam-limcovych-s-jinym-typem-jestera