Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Leguánek malachitový

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Leguánek malachitový
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 21:47 Žena TerkaS [12] - Ještěři
jj dekuju uz sem si to mezitim zjistila ale i tak dik :) uz je i mam a sou to odchovy od importovany samice. pekne zerou, jenom se mi neska poprali ale jinak sou upne bezprobemovy a zerou mi z pinzety, obcas i z ruky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2012 21:05 hanzigg
Zdravim,taky jsem se o ně zajímal ale nakonec jsem od toho upustil pač všechno je import a hodně zvířat nedožije ani rok pač jsou vystrrsovaná atd... Jinak chov je jednoduchý,světlo, UVB podobné jako u vousatek jen teplota je nižší,vyšší vlhkost a větve na lození je to horský leguánek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2012 22:13 Žena TerkaS [12] - Ještěři – Leguánek malachitový
Zdravím, moc by se mi líbil leguánek malachitový, ale nevím jestli je vhodný pro nezkušené chovatele(mám jen pár měsíců agamy vousaté)a vlastně jsem toho o něm nic moc nenašla. A jak se dá zajistit noční pokles teploty na 15 stupňů v místnosti kde je kolem 22? A nevíte někdo o někom kdo je chová a měl by nějaké na prodej? Moc děkuji za rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 49x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/778-leguanek-malachitovy