Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Šetrná dezinfekce pro Gekončíky Noční

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Šetrná dezinfekce pro Gekončíky Noční
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.06.2012 23:18 Muž Evil [15] - Ještěři
no dám k nim ten květináč a uvidím bohužel doma nemáme žádný který by se vešel do terárka smich takže až v pondělí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2012 17:27 Muž Sewer [151] - JeštěřiRe: Evil
Proto tam mám ten květináč, ne? :-D ...dělaj to do něj a údržba je snadná. Vysypat a občas vymeju horkou vodou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 22:38 ajija
Já tam holkám stelu toaleťák a čištění je bez problému.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2012 20:48 Muž Evil [15] - Ještěři
já nevím holky mi to tak dělaly i bez květináče a potom začaly kadit na stěnu což mě začíná štvát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2012 21:49 Muž Sewer [151] - Ještěři
Doporučuju do toho rohu (po vyčištění) strčit na bok položený květináč a do něj nahrnout trochu substrátu. Já to tak u gekončíků mám a je to starašně pohodlná údržba. Jednou týdně vysypu obsah květináče a je to :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2012 18:42 R Muž Pogona [762] - Ještěři
ocet s vodou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2012 17:01 Muž Evil [15] - Ještěři – Šetrná dezinfekce pro Gekončíky Noční
Ahoj, po dlouhé době mám dotaz. Na mé zadní stěně si holky zvykly chodit na záchod. To by bylo ještě v pořádku, ale jejich ztvrdlá moč se špatně odstraňuje, zkoušel jsem to vodou a kartáčem, ale ještě se to dostalo do dalších míst. Takže se chci zeptat jak to odstranit. Opravdu mě štve jak je kus červené stěny bílý. Díky za každou radu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 77x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/840-setrna-dezinfekce-pro-gekonciky-nocni