Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Lasiodora parahibana (příjmání potravy)

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Lasiodora parahibana (příjmání potravy)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.07.2012 00:02 Muž Felix [754] - Ještěři
Kdysi jsem takhle přišel o geniculatu. Po dospělostním svleku bylo najednou něco špatně - cvrka sice zabila, den dva ho ale jen nosila v chelicerách a pak odhodila. Časem přestala na kořist reagovat vůbec a do roka umřela... Jenže s tím nic nenaděláš, léčba pavoučích nemocí dosud nebyla vyvinuta. Čili buď začne zas žrát anebo ne, všechno je to jenom na ní ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2012 12:42 David Halach – dodatek
Je i možné že je to způsobeno omezením hybnosti chelicer...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 22:35 David Halach – Lasiodora parahibana (příjmání potravy)
Fotka k příspěvku Zdravím, obešel jsem všechny možné diskuze a tak doufám že my pomůžete vy. Mám asi 5 let starou lasiodoru parahibanu samice nyní půl roku po svleku. Samice má velmi malí zadeček... Má již delší dobu problémy s příjmáním potravy ovšem chová se naprosto přirozeně. Cvrčka zabije ale nikdy ho nesežere. (a nebo konzumace proběhne z minimální části) Zaregistroval jsem i mírné snížení agrese. Tento problém setrvává asi 8 měsíců.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 34x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/843-lasiodora-parahibana-prijmani-potravy