Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Fialky do terárka

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Fialky do terárka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 22:49 michailo Re: halaly
Tennto fikus má rád rosení,ale ne tvrdou vodou. Listy ti nevadnou rosením,ale tím vodním kamenem na nich.Rostlině se špatně dýchá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2012 12:44 Muž halaly [25] - Ještěři
Mám ho v terárku s chameleonem a nic moc teda. Listy mají po chvíli na sobě povlak vodního kamene a jelikož rosím často, moc to nemá rád a listy vadnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 20:17 Muž Malapa [0] Re: l3nka
Fotka k příspěvku A co Ficus microcarpa, máte s ním někdo skušenost v teráriu s gekony?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 17:25 Žena l3nka [4] - HlodavciRe: Pačesák
Fialku tam určitě nědávej! Jestli je jedovatá nevím, ale nevydrží tam! Pár rostlinek najdeš zde: terarka.net/atlasrostlin/fotogalerie/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 17:48 Pačesák – Aha :(
Děkuju za odpověď a nevíš prosím jáká rostlinka je vhodná do terárka ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 17:00 Dannie Re: Pačesák
zřejmě máš na mysli africkou fialku, ta sice není smrtelně jedovatá, ale u lidí může způsobit alergické reakce a například u koček trávicí potíže. Ale at už je či není, nemyslím si že by to byla vhodná kytka k agamám jelikož je strašně křehká a lezení agamy by těžko vydržela a kromě toho ve vlhku velice často uhnívá
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 13:52 Pačesák – Fialky do terárka
Ahoj, koukal jsem doma po kytkách, které by se hodily do terárka a zalíbila se mě fialka, jenže mám problém, protože nevím jestli ta fialka je jedovatá nebo ne. Chci ji dát do terárka s agamou kočičinskou, tak se ptám tady. Prosím o rychlou odpoveď a když už jsem u těch dotazů jsou vhodné rozměry terárka DxVxŠ 100x60x60 pro jednu agamu, protože si ho hodlám zakoupit. Děkuju za všechny odpovědi hop

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 108x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/848-fialky-do-terarka