Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Pozadí

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 13:56 Míša z Plzně Re: Pačesák
samotné kameny drží nalepené, ty se lepí každý zvlášť. Pokud chceš štěrk, zafixuj to na závěr lakem - matný lak ti ani nebude měnit vzhled, případně zvol lesklý, jak se ti co líbí.
www.sincolor.cz/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 11:36 Žena Narejka [0] - Hadi
Já lepila terárko agamě a měla jsem černej silikon (ani jsem nevěděla že kupuju černej) a normálně jsem na to lepila kamínky, hezky jeden po druhým a agama je z toho celkem nadšená :-) Leze po stěnách a všude možně, krásně se na tom drží.
Takže odpověď, mě to drží :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 10:04 Muž Sovereign [0] - HadiRe: Pačesák
Ahoj. Jde o to co budeš mít za nájemníka v daném teráriu. Někteří ještěři by ti to svým pohybem po stěně mohli "vyloupat" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 19:10 Pačesák – Pozadí
Ahoj chci se zeptat jestli budou držet kamínky černobílé (štěrk) na silikonu který je nanesený na skle terária?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 88x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/865-pozadi