Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

písek

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
písek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 18:35 Dannie Re: Dannie
omlouvám se za špatné vyjádření, ten písek který mi po roce v teráriu začal prášit byl obyčejný říční ničím nebarvený :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 18:32 Žena Lucifer [22] - Ještěři
já mám osobně s těmihle písky taky negativní zkušenost... jsosu dobarvovány tím způsobem, že je tam namícháno prašné barvivo, ne, že je písek nabarvený přímo, nemluvě o neskutečném bordelu z toho, je to tak tři čtvrtě roku zpátky a furt někde nacházím obarvené věci z toho (měli jsme ho asi měsíc) a to i po důkladném vyčištění celého terária, nemluvě o tom, že agamám taky nesvědčil, byl prašný a podle mě se jim i hůř dýchalo (později už na něj neslézali vůbec), ale i když jsem je šla vykoupat, tekla z nich červená barva horem dolem... prostě těmhle pískům ne :-| :-O obyčejný písek postačí bohatě! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 18:04 Dannie
no, tím s prášením nevím, měla jsem ho dosud v teráriu, což jest asi rok, a poslední dobou jsem ho musela částečně přepírat co 14 dní, jelikož prášil neuvěřitelně sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 18:00 Muž Zedrik [8] - Ještěři
Asi bude opravdu nejlepší,máš jistotu že nebude prášit. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 17:47 Dannie Re: gaster
tak já většinu věcí pro agamky mám zadarmo, takže o ušetřený peníze mi ani tak nejde... ale asi by ten říční byl nejvhodnější...nevim nevim hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 17:43 Muž gaster [15] - Ještěři
Sice chceš krásnej červenej písek, ale nejlepší by byl říční normální písek :-) dost ušetříš a ušetřený prachy třeba vrazit do něčeho pro agamku/y =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 17:18 Dannie – písek
ahoj, rekonstruuji terárium a musím koupit nový písek. chtěla bych červený, ale nevím jaký. všude mi vybíhají exo terra, trixie a Namiba Terra. na jednu stranu bych chtěla co nejvíc zbarvený, ale na druhou co nejvhodnější pro vousatky. nebyla by nějaká rada či tip?? děkuji všem za odpověď a pomoc v mém malicherném problému. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 67x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/867-pisek