Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Jaké gekony

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Jaké gekony
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 18:23 Mara Re: fajfmen
Ok diky z tip. Chtěl jsem tam dát něco jemného, aby neutekli, ale kovová bude asi lepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 00:25 Muž Felix [754] - Ještěři
To muší pletivo asi moc nevydrží. Osobně bych dal bytelnější kovovou mřížku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 23:49 Mara Re: fajfmen
jj presne tak, moje myslenka byla dat nahoru nake jemne pletivo, at tam jde vzduch a gekoni neutecou (neco jako sitka proti komarum do oken), ale nevim, jak to bude fungovat (treba z hlediska udrzeni teploty, vlhkosti atd.). jinak dik za tip elegansovi urcite zkusim napsat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 23:28 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Huul
Tak má Mara akvárko určitých rozměrů a chce je předělat na tera (s pochopitelným dotazem co do něho). Proč ne? Půlka mých nádrží jsou takovéhle předělávky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 22:58 Muž Huul [5] - Ještěři
Je zajimave, jak se z akvarka v jedne vete stane zahy ve vete druhe terarko. Uplnej Copperfield. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.09.2012 21:34 Muž Felix [754] - Ještěři
Myslím, že elegans1 by Ti dobře poradil, v gekonech nenáročných na prostor se zjevně vyzná velice dobře. Písni mu přes osobní, jistě Ti dá kvalitní doporučení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 18:34 Mara – Jaké gekony
Ahoj, mám doma akvárko rozměry 33 x 25 x 20 (š x v x h) a chtěl bych ho přeměnit na terárko pro gekony. Jaký druh by jste mi do tak malého terárka doporučili, aby byl nenáročný a ne moc drahý, a ideálně, abych jich mohl mít co nejvíce a zároveň tam netrpěli - a v souvislosti s tím, jak terárko zařídit, aby tomu druhu vyhovovalo. Díky moc za všechny rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 80x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/890-jake-gekony