Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Aquatera Olomouc

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Aquatera Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 19:48 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
No nevadí:-) Když si klikneš vpravo v rohu na "Přihlášen jako Nadka" tak se ti otevře tvůj profil. Tam klikneš na "Prezentace" a měli by se ti všechny otevřít. Pak je vedle každé takový červený koš a když na něj klikneš mělo by se tě dotázat, jestli chceš prezentaci opravdu smazat:-) Pak už jedině napsat Rexovi. Ju? love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 13:32 Žena Nadka [214] Re: Landvir
No,to právě nevím.Jsem pořád počítačový analfabet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 11:34 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
Ahoj Nadi, procházet burzu s takovým prckem si dokážu živě představit:-D Bohužel ti tu prezentaci smaznout nemůžu, jen zablokovat apod. Neměl by být problém aby jsi ji ve svém profilu smazala sama... Nebo nevíš jak a kde? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 23:07 Žena Nadka [214] Re: Landvir
Tato burza byla moc pěkná a já jsem se na ty předchozí dvě nedostala.Tak jsem navařila oběd den předem,abych nemusela spěchat.Pak jsem si to patřičně vychutnala.To rozložení na ochozy je bezvadný.Ještě rybičky jsou takový neprůchodný.Chtěla jsem si koupit nějaké rostliny do akvárka,ale zavolal syn,že za mnou přijdou se taky podívat s malým.Umíš si představit jak vypadala prohlídka s prckem,který ještě nemá tři roky.Naštěstí jsem měla už zvířátka nafocený a šla jsem do rybiček.Nejklidnější byl u pavouků.Ještě jsem tě chtěla poprosit,když jsem dělala prezentaci Strašilky,naskočilo mi to dvakrát.Můžeš mi tu prázdnou prezentaci smazat nebo to musím já?Nemám tušení jak. Jen tak mimochodem nafotila jsem 618 fotek,tak jsem to musela trochu probrat,něco tam bylo víckrát nebo ne moc kvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 15:42 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
Nadi, díky moc za fotky, už je mám dvakrát prohlídlý :-D Škoda, že to od nás mám tak z ruky, vypadá to na velkou burzu. Úplně tě vidím, jak tam běháš s foťákem, abys nám tady pak mohla nahrát fotky :-) Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2018 13:31 Žena Nadka [214] – AquateraOl.27.1.2018
Tak je to vše.U rybiček jsem moc nefotila,protože přišel syn s vnukem.mimochodem malého fascinují pavouci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2018 14:06 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
Díky Nadi.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2018 23:14 Žena Nadka [214] – Fotky Aquatera Ol.leden 2018
Dala jsem část fotek na mou prezentaci Strašilky-kdo má zájem,podívejte se.Mám přes 600 fotek,tak to musím trochu probrat,budu přidávat postupně.Tato burza se mi líbila nejvíc ze všech,co jsem tady navštívila.Ať vám fotky trochu přiblíží tu atmosféru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2018 21:20 Muž jammes [12] - JeštěřiRe: Nadka
taky se do žádný nedostanu, jen prázdná stránka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2018 16:53 Žena Nadka [214] – Aquatera
Byla jsem,mám fotky,ale nemůžu se dostat na své prezentace.Ani do prezentací druhých.Je to jen u mě?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 10:07 GAGAL – Aquatera Olomouc-ROZŠÍŘENÁ TERA ČÁST
Fotka k příspěvku Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná 27.1.2018 na výstavišti FLORA Olomouc. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách www.aquateraolomouc.cz/
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/…
Zadejte si inzerát na chovatelský web. www.faunatrhy.cz/
nebo v naší FB skupině: www.facebook.com/…/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 12:18 GAGAL
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2016 14:50 GAGAL
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2016 16:23 GAGAL
Fotka k příspěvku Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná 7.5. na výstavišti FLORA Olomouc. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách www.aquateraolomouc.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/…
Zadejte si inzerát na chovatelský web. www.faunatrhy.cz
nebo v naší FB skupině: www.facebook.com/…/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.01.2016 19:14 GAGAL
Fotka k příspěvku Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná na výstavišti FLORA Olomouc. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny.
Bližší informace na našich stránkách www.aquateraolomouc.cz
Staňte se našim fanouškem na Facebooku www.facebook.com/…
Zadejte si inzerát na chovatelský web. www.faunatrhy.cz
nebo v naší FB skupině: www.facebook.com/…/
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2015 20:31 GAGAL – Aquatera Olomouc
V sobotu 21.11 .2015 od 8:00 do 12:00 hod. se na Výstavišti FLORA Olomouc koná velká Aquatera burza. Téměř 7O prodejců z Čech, Moravy a Polska Vám přijede nabídnout své odchovy akvarijních ryb a terarijních živočichů. Samozřejmě na burze nechybí ani chovatelské potřeby, krmiva, dekorace, akvarijní rostliny, terária, zkrátka vše, co potřebujete pro vaše miláčky. Bližší informace naleznete na našich stránkách. www.aquateraolomouc.cz nebo na našem Facebooku www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2015 00:01 Žena Nadka [214] Re: GAGAL
Fotka k příspěvku Byla jsem,fotila jsem,jen nestíhám dát fotky.Pokud se mi vejdou,budou zase na mé prezentaci Lupenitky. ;-) ;
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2015 13:26 GAGAL
Aquatera Olomouc 4.4.2015 Pravidelná chovatelská burza pro širokou veřejnost, která se koná na výstavišti FLORA Olomouc. Na burze naleznete akvarijní ryby ,rostliny, krmiva, terária, terarijní zvířata, chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Vše za bezkonkurenční ceny. www.facebook.com/…/ Bližší info. na našich stránkách www.aquateraolomouc.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 15:09 Aquatera – Aquatera Olomouc
V sobotu 28.2.se na Výstavišti FLORA Olomouc koná velká Aquatera burza. Téměř 7O prodejců z Čech, Moravy a Polska Vám přijede nabídnout své odchovy akvarijních ryb a terarijních živočichů. Samozřejmě na burze nechybí ani chovatelské potřeby, krmiva, dekorace, akvarijní rostliny, terária, zkrátka vše, co potřebujete pro vaše miláčky. Bližší informace naleznete na našich stránkách. www.aquateraolomouc.cz Domluvit se můžete i v naší FB skupině www.facebook.com/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2014 12:47 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Sisi
A když už umíš s internetem, není lepší než vznášet dotazy zde,
použít google .... a najít si např. tohle :

www.aldis.cz/…

www.akvateraflora.cz/

Taky jsou tera burzy v Pardubicích v Sobotce u Jičína,....
kolem Trutnova je jich hafo....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 11:02 Žena Nadka [214] Re: Sisi
Já si to hledám na internetu,co má burza stránky a všechny termíny si pak napíšu do kalendáře.To by bylo,abych na ni zapomněla.Ta v Hradci Králové bude mít taky nějaké informace na netu.Zkus to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 09:07 Sisi Re: Pogona
no to možná jsou ale nevím kdy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 08:26 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Sisi
Ale jsou .... z Trutnova do Hradce je to pár km a v Hradci burza je....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 14:24 Žena Nadka [214]
Kdo má zájem,může se podívat na pár fotek z burzy Aquatera Olomouc na mé prezentaci Lupenitky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 10:04 Sisi
Škoda že někde blízko Trutnova žádné aquaterra burzy nejsou a do Olomouce to mám přece jen daleko . :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2014 12:11 Muž karkra72 [2] - Agama vousatá – Po dnešní návštěvě.
Burza byla super a spousta vystavovatelů potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2014 10:15 Muž karkra72 [2] - Agama vousatá – Přijedeme se podívat ....
... a nejen to. Chceme koupit jednoho Brachypelma boehmei/Sklípkan Böhmeův. Bude někdo prodávat? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2014 17:30 GAGAL
Připomínám sobotní burzu !! Je rozšířena tera část.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2014 15:50 GAGAL – Aquatera Olomouc 1.3 .2014
Zveme všechny tera chovatelé na prodejní burzu do Olomouce. POZOR! Burza se přesouvá do nových prostor VÝSTAVIŠTĚ FLORY OLOMOUC. Více informací naleznete na www.aquateraolomouc.cz nebo na našem Facebooku : www.facebook.com/…
Srdečně zvou pořadatelé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 21:58 Žena Nadka [214] Re: monulkakrejci
Podívej se na fasebooku Aquaterra Olomouc,ti prodejci tam někdy dávají vědět,co budou prodávat. :-) :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2014 20:11 monulkakrejci – Skinny morče
Budete nekdo prodavat na burze v olomouci 1.3. Skinny morčátka ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.04.2013 11:48 GAGAL
Již tuto sobotu se na Střední škole polytechnické v Olomouci koná další burza V současné době je přihlášeno 60 prodejců (32 akva 28 tera )se svou velmi zajímavou nabídkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 16:38 Muž Jiri_99 [25] - Ještěři
Sháním Kudlanku, nejlépe Hierodula Membranacea, či Sphodromantis viridis , nebo Sphodromantis lineatus. Nebo jakoukoli z řádu Mantodea.
Na minulé burze, úplně vzadu je prodávala slečna, která tam dnes nebyla. Nenašel by na ni někdo kontakt?
Pište prosím na mailto:dvezviratka@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 15:51 Žena petastastna [4] - Hlodavci
s tou akvaristikou bych nebyla tak pesimistická, jsem z prahy a byla sem i na ryby a rybičky burze a vypadá to podobně,tam toho je dle mě ještě víc.... všude se proávají na burzách obdobné druhy..... jen sem tam nějaká rarita... ale jak píšu,je to všude stejné ;) tera část moc posoudit nemůžu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 13:31 Muž Jiri_99 [25] - Ještěři
Já teda nakoupil hromu krmiva, ale kudlanka, na kterou jsem se těšil nejvíc, nebyla ani jedna.. sad
Jinak spokojenost velká. Všichni opět velmi příjemní, trocha jsem pokecal, nakoupil co jsem potřeboval.
Až na tu kudlanku..
Nemáte někdo náhodou kontakt na někoho, kdo by je choval?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 13:27 Muž Martinezz [0] - Ještěři
Já musím říct, že mě tahle burza zklamala, taky sem myslel že Zakovy (vousatka) pořídím kámošky a ono nic... jak píše Larisa... viděl jsem tam jen jednu dospělou za 2 tisice ... Celkově mi ta burza přišla slabá. I co se týče akvaristiky nenašel jsem to co jsem hledal... Tak snad to bude za dva měsíce lepší ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 12:19 Žena petastastna [4] - Hlodavci
my máme ampulárky,mečovky,panceřníšky, paví očka, rostlinky, krevetky.... no paráda :-) peněz sme tam nechali spousta ale stálo to za to :-) fakt spokojenost největší ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 10:54 Žena Larisa [4] - Ještěři
tak já už jsem doma, šla jsem s tím, že koupim agamu a nic. Jediná odrostlá která tam byla stála 2000 což nepřichází v úvahu a pak jen pár mrnat bez nožiček. Asi jsem přišla pozdě. Byla jsem tam v 9. Jinak lidí jak blázen mnohem víc než minule podle mě. a co vy ostatní, pořídili jste?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2013 20:31 Muž Martinezz [0] - Ještěři
Ano přesně tak 2.2.2013 od 8:00 do 12:00 hod ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2013 20:10 TerisSs
Další aquatera je 2.2. 2013 že? :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 18:19 Muž Jiri_99 [25] - Ještěři
Neví se o někom, kdo by alespoň teoreticky na burze mohl prodávat Mantis Religiosa?
Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 23:02 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: ivo1339
Jo, tam jsem koukal. Bohužel nebyly. :-( Snad příště.
Jinak naprostý souhlas. Burza byla super a já osobně jsem moc spokojen. ano
Co se týče toho občerstvení, stánek s párky v rohlíku bych na takovém místě určitě nečekal a ani nevyžadoval. ;-) Myslel jsem tím jen možnost koupit si něco k pití, popřípadě kafe. Pač když potkáš pár příjemných lidí a dáš řeč, zrovna to kafe by určitě nikomu nevadilo. Samozřejmě to není nutností. Každopádně nemám nejmenší důvod cokoli hanit a jsem jen a jen rád, že taková akce v Olomouci opět je a doufám, že i nadále bude. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:17 Muž ivo1339 [2] - Obojživelníci
Pro Jiří99 - krevetky tam byly směrem k Tera části vzadu po levé straně. Tera nabídka byla plnospektrální, i když v porovnání s jinými trhy "slabší". Jenže toto je trh nový a nemůžeme chtít masovou účast prodejců a nakonec i kupujících. Akva nabídka taktéž pokrývala veškeré požadavky kupujících. Nechybělo prostě nic. Pokud někdo potřebuje kafíčko, párečky, biftečky, kačenky..., v okolí je příležitostí spousta. Toto je AkvaTera a ne vývařovna, přijdu, okouknu, nakoupím/nenakoupím a peláším domů s nákupem anebo naproti v bufetu pomlouvám...

Velké díky organizátorům za perfektně zvládnutou akci z mé strany. Bráchu jsem tam viděl prodávat (mimo krmiva pro ryby měl nakonec i prasečí nožky a slepičí pařáty), bývalý kolega akvarista tam nebyl (prý teď zrovna terčovce na prodej nemá a jiné ryby množit neumí smich ). tak snad příště... Těším se hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 20:08 GAGAL Re: Jiri_99
Minulou burzu občerstvení bylo, byly tam šipky (školní kantýna) , ale paní už asi nechce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 18:13 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: GAGAL
Tak snad většina. Osobně jsem dnes kupoval jen tera. A vlastně nějaké krmiva pro želvu. Ale koukal jsem po krevetkách, které jsem stejně neobjevil.. :-( I když jen na rychlo.. Člověk se na to těší a pak jak na potvoru nemám moc času. Ale "malyLibor" měl super nápad s tím občerstvením. Minulou burzu jsem taky řešil něco na pití..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.12.2012 17:40 GAGAL Re: Jiri_99
Akvaristé byli dnes spokojeni tera nevím asi jak kdo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 17:04 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: GAGAL
Tak to je výborná zpráva, že se hlásí i "místní". potlesk Jak už jsem psal, doufám, že to vydrží i do budoucna a burza si vybuduje pevnou tradici.. ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 16:45 GAGAL Re: Jiri_99
Byl ro klam :-) Prodejců bylo víc,ale byli to "jednostoloví" místní což je super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 12:23 Muž Jiri_99 [25] - Ještěři
Burza byla opět velmi zdařilá! palec
Osobně jsem moc spokojen. Nakoupil jsem vše co jsem potřeboval a ještě trochu navíc. Jako obvykle. :-D Dokonce ještě levněji než jsem čekal.
Ovšem a nevím jestli to nebyl jen můj dojem, zdálo se mi, že tera prodejců bylo méně než minule..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.11.2012 13:30 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: GAGAL
Velmi pěkné.. Doufám, že se to bude držet i do budoucna!! palec palec

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 864x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/898-aquatera-olomouc