Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Chameleon Jemenský-inkubace vajec

 

NápovědaFórum » Ještěři » Rozmnožování 

+ přidat příspěvek
Chameleon Jemenský-inkubace vajec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 15:38 Muž maty [15] - Ještěři
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jo a zapoměl jsem dodat, že ten první se vylíhnul.i se žl.váčkem a inkuboval jsem je na perlitu
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 15:32 Muž maty [15] - Ještěři – chameleon líhnutí
Ahoj, v cca polovině října nám samička ch.jemenskýho nakladla 31 vajíček. Z toho jsme uchovali 19-ostatní neplodnené. Tak a proč sem píšu, v knížkách bylo, že jakmile se vylíhne první chamík tak do tří dnů jsou všichni venku. Minulý týden v úterý se vylíhnul první a dnes se začal klubat druhý. Teplotu měli 28-29C. Ten první papá a je OK, nebudou ty ostatní jakože špatní? Co mám dělat....prosím poraďte :-( je to můj první odchov chameleonů sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2013 14:41 paja
mě inkubator stal 45 kč a namaha sníst nanuk míša :) už mam sedum mladat a jsou super a rostou jako z vody,na poprve jsem rada že to vyšlo :) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2012 17:50 Muž Hainý [0] - Ještěři
Tak to ti nepovím,bych kecal.. :/ Ale za celý inkubátor,jako takový,jsme dali cca 500,- :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2012 12:33 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: Hainý
Ta polystyrenová bedýnka je dobrá. Na kolik vyšla?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2012 07:39 Muž Hainý [0] - Ještěři
:-D Dík.. X-) Ale ještě to musím nějak překopat,aby vše bylo tak,jak má.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2012 01:11 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: Hainý
Pěkný tuzing inkubátoru.. potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:36 Muž Hainý [0] - Ještěři
A také se chci zeptat,v jakém poměru "ředíte" vermikulit s vodou a do jaké hloubky mám vajíčka umístit? (Jak hluboko do vermikulitu)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:35 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku No a pohled na vlhkoměr.. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:34 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku pohled ze shora.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:34 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Sklon,pro případné stékání kapek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:33 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku A takto je udělaná krabička.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:32 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Takto je to udělané uvnitř.Ohřívá se voda,která se poté odpařuje a vytápí se zároveň celý inkubátor.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2012 22:31 Muž Hainý [0] - Ještěři – Chameleon Jemenský-inkubace vajec
Fotka k příspěvku Ahoj všem,
obracím se na vás s prosbou o pomoc. Dnes jsem si od kamaráda dovezl inkubátor,který mi na zakázku udělal. Jde o to,že newím,zda na krabičku s vajíčky umístit víko. Měla by být udělaná tak,aby když na ni kápne voda,která se vysrážela,tak aby kapičky nepadaly přímo na vajíčka a pouze stekli do vermikulitu. Ale teď je otázka,nebude vermikulit plesnivět?Nebude příliš vlhký a poté nezačnou plesnivět vajíčka? Jak to udělat tak,aby to bylo tip ťop? :-P Zda případně oddělat víko. Také jsme přemýšleli o tom,že bychom to víko oddělali,pod inkubátor vložili "podložku",která by jej celý naklonila a vysrážená voda by stekla do určité části inkubátoru. Je to řešení,nebo to jde ještě jinak? Vlhkost je 90% a teplota 31°C . Jináák,při jaké teplotě a vlhkosti vejce inkubovat? Je to vyhovující? Případně viz. fotky--> PS:Budu rád za každou radu,tak šup šup ;-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 95x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/931-chameleon-jemenskyinkubace-vajec