Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Otravné mušky všeho druhu

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Otravné mušky všeho druhu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 11:59 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: michalsisi
nemyslím si, :-D keby som mal nejaké pralesničky tak by sa to možno dalo využiť ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2012 19:24 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: ivo1339
Joj, to mi ale docela smrdí, tahle ta kytka.. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2012 19:12 Muž ivo1339 [2] - Obojživelníci
Teď je celkem blbá doba, ale na jaře koupit u zelinářů afrikány (Tagetes). Je to trvalka, která se u nás pěstuje jen jednu sezónu. Nasadit do květináče a dát na okenní parapet. Odpudí komáry, mouchy a na poli třeba i dřebčíky. Vypadá relativně hezky a neúnavně kvete... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2012 20:22 Muž Hunter [100] - Želvy
díki, skúsim niečo také zohnať
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2012 21:18 Muž Jiri_99 [25] - JeštěřiRe: . : Hunter : .
Moje drahá na mušky z kytek používá tohle www.greenhome.cz/…. Po muškách ani vidu ani slechu.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2012 20:44 Muž Hunter [100] - Želvy – Otravné mušky všeho druhu
Čaute, mám k Vám prosbu, už ma nebaví tolerovať v našom byte množstvo malých mušiek. Mali sme tu dva druhy, ovocné a také malé čierne, ktoré žijú na hline v kvetoch. Ja už neviem čo s nimi, furt mi to lieta do jedla, do nosa, po pred tvár :-D akože je to srandovné ale dosť otravné. Striekame po nich Raid, no a je ich kopa vydochnutá okolo kvetov, ale stále sa množia alebo čo. Ovocné už niesu, keďže sme prestali robiť s ovocím, ale kvety máme skoro v každej izbe. Nepoznáte nejaké pasce ? :-D lebo sa naštvem a kúpim milión pralesničiek a budú to mať spočítané.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 165x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/932-otravne-musky-vseho-druhu