Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama kočičinská

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Agama kočičinská
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2013 00:02 Luďa – Agama kočinčinská + ????
Je možný chov Agamy kočinčínské s jinými terarijními zvířaty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 20:01 Eliška – Re:Michaela
Já mám také Agamu Kočičinskou(samečka)
A mám tam:větve!,umělé rostliny,na dně vodu 5 litrů na dálku a na šiřku-(nikdy nedávejte do mísy agamě vodu!)aspoň tři střední kameny,a v té vodě vodní želvu když nakrmí Agamu co nesežere sežere želva,terarium je rozdělené nízkou přepážkou na jedné půlce písek a na druhé vodu.:-)
Eliška
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2013 19:41 Eliška – pomoc!
Dobrý večer
mohu se zeptat:
kde mohu zakoupit Agamu Kočičinskou zdravou a za dobré ceny?
Předem děkuji za odpověšď
Eliška :-)
Reichenauerová
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 16:38 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: dáblice
Na tera.poradně Ti dle mého poradily a poskytly fotky terárií pro inspiraci,..... Navíc se budu opakovat, ale pro informace o chovu této agamy stačí prohledat google, pokud ji však utrápíš jako tu první, ´pak, jak napsal kolega Elegans, useknout pracky málo :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 16:33 dáblice
Pro agamu kočičinskou zařizuji terárium ze skříně.Rozměry:Vysoká 180cm,široká 120cm,hloubka 70cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 05:23 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Michaela
Na tohle stačí projít google či zdejší atlas, prezentace,.... vše již bylo milionkrát napsáno,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 21:44 Michaela – Agama kočičinská
Fotka k příspěvku Dobrý večer,chci poradit s chovem agamy kočičinské co dát všechno do terárka.Děkuji za odpověd.Moje agama(samec)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 118x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/942-agama-kocicinska