Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

zle priklady chovu korytnacky

 

NápovědaFórum » Želvy  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
zle priklady chovu korytnacky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2013 18:28 Muž radoslav [1] - Obojživelníci
pohoda ale snazme sa pomahat kritizovanie pride vzdy neskoro X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2013 18:03 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: radoslav
njn, ja len že takých je veľa, a majitelia ani nevedia ako sa o to starať, keď som videl tie pazúre na zadných ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2013 17:12 Muž radoslav [1] - Obojživelníci
jo ale mne ani neslo o to propagovat tu bazos ako skor podporit rady ktore sa nachadzaju v inych forach fotkami, aby vedel kazdy chvatel s cim sa momentalne potika a potom sa mu lahsie bude hladat riesenie X-) niekto proste nie vzdy vie popisat problem pripadne sa moze vyskitnut problem s fotkami tak len da TU a ktory obrazok pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2013 16:51 Muž radoslav [1] - Obojživelníci
naozaj krasne tvarovany coze a opat raz len do dobrych ruk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2013 11:44 Muž Hunter [100] - Želvy
zvierata.bazos.sk/… no toto si musite pozriet, hlavne rýchlo, aby to nebolo zmazané
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 14:53 Muž Hunter [100] - Želvy
Fotka k příspěvku a este jedna prezentacia, nazor si spravte sami rybicky.net/…
plus este foto z bazosa
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 14:50 Muž Hunter [100] - Želvy
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 14:40 Muž Hunter [100] - ŽelvyRe: radoslav
veď to, ja som robil nábor, pretože som mal priestory, teda stále aj mám ale v lete je to niekedy ťažké /ohľadom vody, na záhrade vodovod nemáme, takže spoľah je len na studničku, ktorá občas vyschne/ a niektorý ľudia proste nevedia čo by chceli, fakt len zo súcitu aby som dostal zúboženú korytnačku, ktorá bude potrebovať ďalšiu pomoc zaplatiť 50 e ... fakt, toľko na to nemám. Inak zas musím uznať že niektorý darúvajú aj vybavenie, ja som dostal jedno akvárko, ale ďalšie núkané som už nebral, akvária mi netreba, zimovať sa dá aj v iných nádobách. Plus musím uznať že v boli v dobrom stave, akurát sa museli naučiť žrať aj mäso, ryby, hmyz, ale tak pri korkách kŕmených podstatnú časť života ráčikmi :-D jednu mám takú čo nevie normálne chodiť, teda našľapovať normálne na zadné, chodí ako keby po pätách hmm a stále sa dakde obderie o skaly, ale to je len estetická vada.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2013 07:13 Muž radoslav [1] - Obojživelníci
mne sa na tm najviac "pacilo" ze vzdy nezabudli dopisat (do dobrych ruk) tak to by boli asi kazde ine ruky dobre. je fakt hanba ze za ne este maju odvahu pitat aj peniaze rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 23:04 Muž Felix [754] - Ještěři
Tak takhle hrůzné příklady osteodystrofie jsem už fakt dlouho neviděl tone

radoslav: T. s. elegans na Tebou dodané první fotce je asi nejotřesnější příklad zanedbání základní péče! Podobně zhuntovaní jedinci jsou (bohužel) u suchozemských "obnošená vesta", v případě mnohem odolnější trachemysky už ale na to snad musí existovat nějaká speciální škola :-|
Ta želva žlutlící z Tvého druhého příspěvku by ještě šla... a Pogonův příspěvek jen dokumentuje, jak obvykle dopadne suchozemská želva ze zveráče. Co na tom, že CITESová :-O
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 15:32 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nemusíš ani brouzdat po bazoši - stačí se podívat "mezi nás" :

terarka.net/terarka/1238

takhle zubožené tři suchozemské želvy najednou jsem ještě neviděl,
chovatel by zasloužil pořádně přes ruce a zákaz cokoli živého chovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 14:01 Muž Hunter [100] - Želvy
:/ no presne viem o čom hovoríš, je tam kopa takých, a občas aj napíšem že nech s tým dačo spravia ... plus podaktorý čo za ne chcú, no jeden chcel za nejaké 4 korytnačky 300 eur ... idem sa zbavovať korytnačiek tak mi záleží na tom kam idú nie za koľko ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 08:19 Muž radoslav [1] - Obojživelníci
Fotka k příspěvku tak a este jeden. ak by niekto vedel o co sa jedna nech popise, pripadne poradi.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 08:17 Muž radoslav [1] - Obojživelníci – zle priklady chovu korytnacky
Fotka k příspěvku tak som dnes bludil po bazosi a nasiel par fotiek, kde sa mi to fakt nezda byt ok. tak som sa rozhodol zalozit temu kde sa mozeme podelit o fotky, ktore nam mozu ci uz poradit, alebo aj odradit od trapenia zvieratka ako takeho jeho kupou. ak by sa s tim nesuhlasilo kludne tuto temu zruste ,ale je lepsie raz vidiet ako 1000 krat citat a aj tak nevediet X-)
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Želvy • Zobrazeno 835x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/992?od=51