Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Phelsuma standingi - Radek37

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Phelsuma standingi - Radek37
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2013 03:07 bodrik79 Re: *Radek37*
Fotka k příspěvku zdravim,chcem sa spitat ci nemas na predaj samicku p. standingi. Man doma(aspon dufam) samca asi rok stareho. je mu v takom velkom terarku smutno a syn si ho velmi oblubil pretoze je krotky a velmi zvedavi. prikladam aj foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2013 14:55 elegans1 Re: *Radek37*
Nebaví mě přesvědčovat nikoho,kdo si pořád mele svou.Zkus se jen tak zamyslet,proč jsou Phelsuma standingi,breviceps,mutabilis a pár dalších hnědé,když všechny ostatní jsou nádherně jasně zelené.
Tohle je biotop Phelsuma standingi,vyslovený deštný les.
farm9.staticflickr.com/…
Není problém si dohledat klimatické podmínky.Denní teplota přes 40 stupňů,roční srážkový úhrn méně než 350 mm.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2013 05:33 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: *Radek37*
Nechápu tedy, proč jsi smazal objektivní hodnocení od chovatele s velkým CH kolegy Eleganse,....který je tu kapacitou na feslumy - ty o nějakém chovateli jen tlacháš, nevíme ani jeho jméno, neznáme ani jeho odchovy,...

terárium máš prostě úplně blbě a moc se mi líbí přirovnání kolegy Eleganse, že je to stejné jako chovat trnorepy v paludáriu s bazénkem, kdyby ses raději místo ubohého mazání komentářů raději zamyslel sám nad sebou,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:48 Muž *Radek37* [0] - Ještěři – Ještěři
Čau,ahoj všichni

Promiňte,že jsem smazal vaše negativní komentáře,ale vaše hodnocení a vyjádření se v komentáři mě opravdu znechutilo.. S Phelsumami sice začínám,to je pravda,ale mám je od velmi dobrého chovatele ,který již odchoval 12 kousků mladých Standing,byl jsem dokonce i u něho doma,a terárium má takřka stejně zařízené jako já,jen ho má více zarostlé zelení,žádné sucho,polosuchu!! Říkal,že se sice polosucho uvádí,ale že je to blbost,sám na MAdagaskaru byl,v té části kde Phelsumy jsou uvedeny jako jejich výskyt a řekl mi,že tomu tak není Však on sám mi po zkouknutí mých fotek řekl,že se vedu velmi dobře a terárium mám solidně zařízené!! A věřte mi,odchovat 12 kousků tohoto druhu Phelsum už něco znamená.. A mimochodem,o Standingách toho mám načteného až až,ovšem někdy je lepší rada od chovatele s velkým CH než 1000 knížek či článků !! To je z mé strany asi tak vše,doufám,že vše bude už jen dobré,za svým teráriem si stojím,Phelsumy jsou spokojené a tak to prostě je.. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 22:42 Muž Matewoo [5] - Ještěři
já mu tam taky psal před 20ti minutama a už to tam není...fakt nechápu, co si tím chce dokazovat... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:59 Muž trabant601 [2] - Ještěři
V diskuzy nestojím ani na jedné straně protože už ted to tady zavání slovní bitvou a cejtím, že by to mohlo zle skončit. Vím, že já, Radek a Pogona spolu prostě pořád nemůžeme nějak vyjít, ale vono se to třeba jednou vystříbří ano X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 21:54 Žena Verčák [112] - Ještěři
nejsem si jistá, ale když terárium procenty ohodnotíte tak že bude na stupnici "katastrofa" bude to po vás chtít komentář o minimálně 100 znacích.. tam už to možná nesmaže.. :-) ale nevím... tady asi ani tak nejde o to aby nemazal příspěvky ale aby si uvědomil že to dělá špatně.. hmm ovšem zkusit to můžete, třeba mu to otevře oči ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 20:44 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Hmm, další smazaný komentář u jeho prezentace, kdy jsem napsal toto:

Nechápu Radku, proč mažeš komentáře, které jsou pravdivé a od člověka ( kolega Elegens ), který navíc je na Felsumy kapacita,... Felsumy jsou opravdu chovány totálně špatně, chce si to před pořízením nejdřív neco přečíst, poptat se,.....
Terárium navíc není moc hezké, nejhorší ale opravdu je, že gekoni mají špatné podmínky,....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 18:37 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Ano, to máš 100%ní pravdu - kolega Radek37 totiž jakýkoli negativní názor či komentář u prezentace ihned smaže, sám už jeho nádrže z tohoto důvodu nekomentuji, vždy kdž jsem k jeho prezentaci napsal svůj názor, byl do pár hodin smazán. Když jsem stejný negativní komentář psal po desáté a by zas vymazán, vzdal jsem to,....

V chovu těchto Felsum jsem jen teoretik a v podstatě je znám jen z knížek, nicméně Tvých znalostí si vážím a určitě máš pravdu.
I my dva se tu do sebe kolikrát pustíme stydim ale aspoň si nemažeme na vzájem příspěvky ;-) za což jsem rád.

Jen nechápu proč má u všech prezentací uvedeno v popisu velkým čerbeným písmem :

Pokud Vás moje prezentace terária zaujme,komentujte a hodnot'te prosím :))

když pak všechny komentáře smaže,.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2013 18:13 elegans1 – Phelsuma standingi
Pro Radek37:
Chápu,že nesneseš kritiku,ale ještě potřetí,tentokrát to už nesmažeš.
Tvoje terárko pro standingi je zařízené úplně blbě.Nezmění na tom nic ani pochvalné komentáře lidí,kteří nemají tucha o výskytu Ph. standingi v přírodě.Chovat tyhle zvířata,pocházející ze suché trnité buše,v tropickém vlhkém terárku,2x denně roseném,může jen totální diletant.To je jako chovat trnorepy v terárku s jezírkem,vodopádem a hustě zarostlém.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 142x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/994-phelsuma-standingi-radek37