Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

co do terarka?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
co do terarka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 20:50 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Pogona
No ja vim ze pravopis je moje velka slabost.Jinak terarium mam parametry napsane na listku. A kdyz jsem psal posledni recenze nemnel jsem ho u sebe.jinak internet procházím ale na mobilu je to trozku omezeno nebo s tim neumim.Protoze nemam PC.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 20:10 R Muž Pogona [762] - Ještěři
www.ifauna.cz/…/

nemluvím o jiných inzerentních serverech,.....

zvirata.bazos.cz/…

zvirata.bazos.cz/…

zvirata.bazos.cz/…

www.bazos.cz/…


neprojížděl jsem další inzerentní servery, nicméně i na těchto dvou je dospělých agamích samic HAFO

Tvrdit o tak rozšířených ještěrkách, že je nemožné sehnat jednu dospělou je naprostá kravina,...
ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 19:57 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: ivanhejl
CO jsi kde procházel,....?

Prvních pár odkazů z ifauny:

www.ifauna.cz/…/

www.ifauna.cz/…/

Rád pomůžu, když můžu, ale u Tebe se mi zdá, jde o lenost si něco sám obstarat,....
Doporučuju tedy víc používat internet a zaměřit se i na pravopis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 19:51 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Verčák
I-Fauna jsem ji projel nic.jinak burzi jsou plny samcu.nebo samic ale predrazenych.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 19:48 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: ivanhejl
kolem tří - čtyř let.. ty nedám jsou to moje zlata ;-) sháněla jsem je k samci podobně složitě, prohledej ifaunu.. nebo zajeď na nějakou burzu, ale pozor sháníš li samici musíš tam být co nejdřív po otvíračce.. párkrát jsem se takhle "spálila" měli krásnou samičku než jsem si rozmyslela že ji chci byla prodaná ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 18:53 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Verčák
Jak stare samice?schanim k samcovy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 18:11 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: ivanhejl
já tam mám dvě vousatky.. :-) původně tam byl jeden samec, pak samec a samice pak samec + 2 samice a ted už bohužel jenom 2 samice :-( :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 10:46 Muž ivanhejl [3] - Ještěři – vyroba
Oprava terarium bude delka D139 V 105 S 76 a bude tropicke.uz mam nactr dna bazenku sklo bocnice osb dno taktez.zarivku mam obimky taktez.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 09:28 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Verčák
A co v tak velkem terarku mas?Tet zrovna vymislim princip bazénku a podkladu protoze to bude nejspis z osb desek a na stavbu jsem si vyčlenil 2-3mesice.aby bylo suprove zarizene a propracpvane. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 09:07 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: ivanhejl
chápu jak to s tou velikostí myslíš... já osobně abych mohla do svého pokoje nastěhovat terko 210 * 60 * 50 musela jsem vystěhovat mojí postel ;-) a to mám pokoj hodně velký, jenom trošku blbě dispozičně řešený... (naštěstí vedle mě je jeden naprosto nepoužívaný pokoj.. tak spím tam... :-D)
jiank já osobně mít další terko šla bych do tropicého, pouštní už tu jedno mám.... kočičinky se mi líbí, ale nevím jak to mají s náročností na prostor :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 05:21 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: ivanhejl
Prohledej i-faunu, dej si tam rovnou i inzerát,... objevují se tam často ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 22:49 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Pogona
Oskar uz ma nove vedsi terarium . 120x54x70. Ale jeste jsem tam nedal nove foto jinak schanim k nemu samici.coz je asi malinko tezke.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 22:27 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: ivanhejl
A já si nemyslím, ale vím, že v porovnání s Australskou pouští je to kapka v moři, proto jsou i moje terária malá :-D
Navíc máš v popisu terária pro agamu rozměr 116-35-42cm ( fotky co máš tomu odpovídají ), šířka OK ale hloubka 35cm a výška 42cm pro agamu, která má hravě přes půl metru je žalostně málo,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 22:12 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Pogona
:-) no ja si osobne myslím ze v poměru s mým obývákem je uz pro moji agamu vousatou terko 120 delka vyška 70 hloubka 50 v obyvaku dost velky a tak to nove bude v obýváku monstrum. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 21:51 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: ivanhejl
A co nějaké hady, gonyosomy, python moluruse, apod. Možností je hafo. Jen bych trochu rozporoval, terárium uvedených rozměrů určitě není obr....
Sám bych terária 4-2-2metry, která mám nenazval,.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2014 20:31 Muž ivanhejl [3] - Ještěři – další projekt
O vikendu jsem vyklizel stehoval jednu prodejnu. Privezl jsem si dřevěný nohy od regálu a pocitam s vystavbou obr teraria.Delka 180 viska 120 hloubka 85.premyslim jestli pousti terarium nebo tropicke.A pak co do něj. Nejspis asi agami kocinske nebo nejakeho jineho jestera.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 18:52 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Nessy
Musim tam zavest osvetleni a nasilikonovat sitky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 18:29 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: ivanhejl
Dostavět jo, ale světla, kořen, vodopád, to už přeci záleží na ještěrce ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 17:58 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: Nessy
Nojo ale dostavet se musi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 13:02 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: ivanhejl
Možná bys ho měl zařizovat, až budeš vědět, co do něj ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 12:03 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: fajfmen
No jen jsem se zeptal stejnak ho jeste nemam dostaveny.chybi mi mrizky.a svetla namontovat.A bude hotove.Koren nejaky tam mam plazivku taky vodopad ktery nefunfuje a nevim proc naliji vodu chcilku bezi a pak prestane
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2014 21:16 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Pogona
To by se neptal PŘED zakoupením zvířete. Rychlé odsudky neznalosti úplného začátečníka nemívají pozitivní efekt ;-)
Na stranu druhou to elegans1 trefil přesně - nikdo není povinen jinému naservírovat vše "na stříbrném podnosu". V základních otázkách by měl každý projevit osobní invenci a snažit se sám (kolikrát je to jen o půlhodince na googlu, samozřejmě vyjma detailů) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 18:40 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: elegans1
Coby, zvíře si pořídí na radu jiných a jelikož se mu za 14 dní po pořízení přestane líbit protože mu ho doporučil někdo jiný a jemu se přeci nelíbí, pak ho v lepším případě prodá, v horším mu uhyne,....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2014 18:21 elegans1 Re: ivanhejl
Máš dokonalý přístup k problému.Zjistěte mi co do terárka dát,co je denní,co to žere,jak to pije,jakou teplotu,jak svítit.Co budeš dělat ty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 13:57 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: ivanhejl
Tak přece není problém si doporučené druhy hodit do googlu a zjistit si to, ne? :-)

Ale abych nebyl jen za pedanta, tak například jmenované felsumy jsou denní ještěři ;-) A samozřejmě nejen ony..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 12:54 Muž ivanhejl [3] - JeštěřiRe: elegans1
A neco co je zive prez den?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 06:42 elegans1 Re: ivanhejl
Hodila by se tam hromada gekonů,třeba Uroplatus henkeli,Rhacodactylus auriculatus,sarasinorum,Mniarogecko chahoua,Gekko gecko,Gekko vittatus,Gehyra vorax,velké felsumy typu standingi,kochi,grandis,velcí anolisové,třeba equestris,Chamaeleolis,atd.Ty sám musíš vědět,co se ti líbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2014 23:26 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: ivanhejl
Asi nějací gekoni, třeba Felzumy :-) nebo Rhacodactylus ciliatus ( i když on je to zrovna Pagekon :-D ).. atd atd :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2014 22:10 Muž ivanhejl [3] - Ještěři – zdravim
Mam otazku mam terarium 60x90x40 SxVxH jake zvire by se do nej hodilo kromne chameleona.Dekuji za radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2014 13:36 Muž Cosmogagy [14] - HadiRe: kisa01
Akvárium jako takové vhodné není, ale dá se na terárium docela jednoduše předělat (tedy vlepit spodní větrání s dvířkami, a vytvořit i horní větrání. Postupů je tady napsáno několik.

Např tady:
terarka.net/jesteri/clanek/54-jak-predelat-akvarium-na-terarium

Stálo mně to ani ne půl minuty hledání, nic náročného ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2014 13:19 kisa01 – rada
Chtel bych se zeptat jestli bych mohl pouzit akvarium jako terarium dal bych ho na vysku d40 š35 v120 tak by vypadalo terko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2014 22:10 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: ada
Partu gekončíků nočních? Když tam přidáš UVB lampičku tak klidně 2 agamy vousaté - kluka a holku nebo dvě holky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 12:40 ada – co do terarka?
Dobry den , chtela bych se zeptat jakeho nenarocneho jestera byste mi doporucili do terarka o rozmerech 100x55x60. - jrpem zacatecnik. Predem dekuji za odpoved

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 287x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1163-co-do-terarka