Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Velikost terária pro agamu vousatou

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Velikost terária pro agamu vousatou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 11:23 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: risak
Únosné by to bylo, ale hlubší je samozřejmě lepší. Mám pro agamáka taky 120*40 a nevypadá to, že by si stěžoval, nicméně čas tráví jen podélně a tak mi přijde, že ochuzen trochu je. Kdybych terko stavěla sama, určitě bych udělala hlubší, tohle jsem ale kupovala a nějakou mlhou jsem si nevšimla nižšího čísla u hloubky hmm Co posunout skříňku od zdi (pokud to není celá stěna)? Vpředu to bude lícovat a vzadu přečuhovat, ale třeba to nebude vidět (těžko říct, jak to tam máte :-D).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 10:30 Muž alterationx [82] Re: risak
Pre Agamu by bolo lepšie mať tých 50cm, lebo dospelá agama môže mať aj 50cm na dĺžku, keď tam dáš ešte zadnú stenu, tak sa tá hĺbka ešte zmenší, ale určite niekto z chovateľov poradí z vlastnej skúsenosti, či je 40cm únosné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2016 01:42 risak – Velikost terária pro agamu vousatou
Ahoj,

chystam se poridit terarium a do nej agamu vousatou.
Doporucena velikost teraria se ruzni (nejcasteji je psano 100x50x50)

Aby to milackovi nenarusovalo vzhled skrinky, nemuzu jit do hloubky 50, ale jen 40, ale za to muzu pridat 20 cisel na delku. Vyska je mi nedno treba 50, 60.

Takze velikost teraria by byla sxhxv - 120x40x50+

Nerad bych ji nejak utlacoval :)

dik za rady

Risa

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 39x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1358-velikost-teraria-pro-agamu-vousatou