Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

dětské sny o teraristice

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
dětské sny o teraristice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2009 20:06 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Já mám sen, že obývák budu mít zarostlý palmama, od stropu se mi budou houpat liány, na nich vřeštící opice a všude kolem mě bude kupa ještěrů - bazilišků, leguánů, anolisů a mých "srdečních" pogon - vím do pralesa nepatří, ale já je tam mít budu a hotovo.
Samozřejmě s vodopádem a jezírkem plným rybek a na břahu odpočívajících kajmanů... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2009 11:56 dan999 – ...
co ty viš možná ješte bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2009 11:13 Žena Biky [0] - Bezobratlí
Vždycky jsem chtěla tropickej skleník s motýlama, nějakým tím drobným ptactvem, jako chůvičky, astrildi, rýžovníci, a možná nějaké plazíky tam... I šneci by se snesli :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2009 10:53 dan999 – ...
hmmm pekne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2009 09:57 Žena l3nka [4] - Hlodavci
ja chci zimni zahradu a do ní plno chamíků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2009 09:36 dan999 – dětské sny o teraristice
Každý jistě jako dítě měl či má nějaký sen. Napiš te jaké byly vaše nejnerealizovanější sny z teraristiky a jiného chovu. Já jsem třeba chtel mít na zahradě dva aligátory hop ale ale h ale. ted už by mi stačil jeden kajman hladkočelý ale v nejakém skleniku či nečem takovém :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 2233x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/141-detske-sny-o-teraristice?od=51