Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

agama kočičinská - pár

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
agama kočičinská - pár
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2012 04:01 Muž Hainý [0] - Ještěři
Drahomíra,dojdi s ním k veterináři,ten Ti řekne co a jak.
Posledně to měl náš sysel (začalo mu hnisak očko :-( ) No a to vedlo k nasazení antibiotik,různých mastí,injekcí a bůh ví čeho ještě. Ale uspěch,sysel Ríša je zase v pořádku a zdravej jako rybička :-P potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2012 19:53 Muž Felix [752] - JeštěřiRe: Valentýna
... anebo se domluvit s lucy o dva příspěvky níž po tím tvým. Ta nabízí samečka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2011 17:23 Muž Sewer [151] - Ještěři
Mít doma ještě nějaké místo na dostatečně veliké terárko, tak si ho vemu hned...i když bych si pro něj musel skoro přes celou republiku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.08.2011 10:36 Muž Jirka [45] - Ještěři
Ahoj,zkus www.ifauna.cz pokud někdo hledá tak tam! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2011 09:09 lucy – Agama kočínská - samec cca 6let
Dobrý den,
hledáme domov pro naší Agamu je to samec starý 6let, ještěr je k dispozici zdarma, jen musí jít do vyhovujících podmínek, ideálně ke zkušenému chovateli..region, okolí Brna,Morava...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2011 15:39 Justys – Agamka k. - poraďte pls
dobrý den, máme doma už půl roku pár agam kočinčinských 1 a půl roku starých. asi před měsícem proběhlo páření a je to cca 3 dny co se samičce nafouklo bříško. papá trochu méně a zacpané střevo to taky není. když běhá volně, tak udělá nahrbený kočičí hřbet a pak se přimáčkne k zemi. pokud někdo tušíte co to může být, poraďte prosím!!! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2010 18:14 veroni
Kopírování ti jde dobře. Tohle napsal n!Tram ! A pokud máš stejný problém, koukni níže tone :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2010 17:52 Lenka – Agamka kočičinska
Ahoj můžete mi prosím někdo poradit.Mám agamku jen 3dny (v budoucnu jsem jí už chovala) ale ještě jsem se s tím nesetkala zdá se mi že občas má zavřené oči natolik, jako by jí dělalo potíže je otevřít a poté co je otevře, se mi zdá, jako by měla na oku zákal. Nemá oko čisté jako to druhé , ale z úhlu je vidět, že má na oku nějakou vrstvu . Nevítě někdo, co by to mohlo být? Předem děkují za pomoct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2010 09:15 dan999
zkus dát fotku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2010 00:49 Drahomíra – ZADOČEK AGAMKY
AHOJ, MôŽE MI, PROSÍM, NIEKTO PORADIŤ? BUĎ SEM ALEBO NA: mailto:drahomirasemanova@centrum.sk - jedna z mojich Agamiek kokočínskych má problém s vačkom na zadku - akoby jej vypadol von... Ja netuším či to tak má byť, čo sa deje, či je to zlé alebo dobré - Agamky chovám vyše roka a nikdy sa mi nič také nestalo... Skutočne prosím o rady, ktoré pomôžu. ĎAKUJEM pekne.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 21:00 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: poklad
Pokud je to takto tak beru zpět co jsem napsal stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 20:55 Žena poklad [8] - Hadi – Re: Pogona
Musím se obchůdku zastat. Pro zvířátka by dýchali. U agamky neví, jak k úrazu došlo, ráno přišli a ocásek byl ulomený. V teráriu mají samce se samicí. Jediná možnost je, že se za něco zachytil. Velké plus pro majitelku obchodu - nedávno jim dodali párek chameleonů. U samce zjistili, že mu chybí zadní noha. Při představě, co by s ním dodavatel udělal, raději si domů zřídili terárko a chamíka si nechali pro sebe - je to čiperný a celkem rychlý klučina. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 20:34 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: poklad
Nedorůstá!!! A třikrát FUJ takovému zverimexu. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2010 18:18 Žena poklad [8] - Hadi – ocásek
V našem "Obchodě pro zvířátka" mají kromě jiných zvířátek i agamy kočičinské. Dneska samečkovi chyběla polovina ocásku. Chtěla bych se zeptat, zda agamkám dorůstá ocásek jako ještěrkám, a nebo o svojí okrasu definitivně přišel. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2009 21:15 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Raději samičku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2009 15:53 ajka
ahoj, mám dotaz přesně k tomuto tématu, mám doma samičku, má asi 8 měsíců a chci přikoupit samečka taky 8 měsícového, myslíte že k ní mám přikoupit samičku nebo zůstat u toho samečka, myslíte že by se sameček choval stejně jako u tohoto případu? no nevím stále uvažuju kdybych koupila i samičku i samečka pak by pro ně bylo terárium o rozměrech 114x56x41 bylo malé.. :-O já nevím sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2009 12:27 niTram – Re: Pogona
tak samicka ma na oku maly vridek (z toho, ze se o neco pichla), ale rada znela jasne, rozdelit je, tudiz toto chovani vice jesteru v rozdelenych terariich se mi nezamlouva, jelikoz jsem pro spolecensky zivot. Z toho duvodu jsem samicku nabidl svemu dobremu kamaradovi, ktery jiz v minulosti samicku agamy choval a jeho reakce na tuto nabidku byla velice pozivitni. Hned vcera odpoledne si sehnal terarko, ktere zaridil a samicku jsme do nej transportovali a uz bydli ve svem, sice sama, ale je to pro ni tak mnohem lepsi (dle meho usudku). Ale vcera samec cely den po jejim transortu ji hledal po pokoji a i v terarku. Ale navstevy mame dovoleny :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2009 19:36 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Tak jak to dopadlo???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 22:13 niTram – Re: Pogona
zitra rano tam jsem objednany neboj :))) ale stejne mi nezbude nic jineho, nez samicku prodat, protoze ten moula ji neda pokoj a je zbytecne, je mit rozdelene...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 19:25 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Nějaký zákal - honem s tím k veterináři než to bude horší no
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 18:07 niTram – Re: Miky53
navíc u samičky jsem před 2 dny objevil, že občas má zavřené oči natolik, jako by jí dělalo potíže je otevřít a poté co je otevře, se mi zdá, jako by měla na oku zákal. Nemá oko čisté jako to druhé (také jako samec), ale z úhlu je vidět, že má na oku nějakou vrstvu (namodrolá barva). Nevítě někdo, co by to mohlo být?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2009 16:25 Miky53(Czesnek)
často vídávám agamy kočičinské chovat ve skupinách tak nevím :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2009 20:42 niTram – Re: jammes
tak jak jsem videl, tak jednou s ni mlatil a pak se s ni paril, nebo se o to pokusil. Mlada mozna ano, ale velikostne je dost dlouha
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2009 20:21 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: niTram
možná by pomohla, je taky možný že je ta samička moc mladá proti samci a nebere ji jako partnerku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2009 20:18 niTram – Re: Miky53
terarko je o velikosti: 120 x 80 x 70 cm
druhá samička by pomohla?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2009 16:42 Miky53(Czesnek)
Dokup další samičku :-O .....jak veliké terarko :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2009 14:57 n!Tram – agama kočičinská - pár
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda náhodou nemáte někdo zkušenosti s párem agam kočičinských? Měl jsem doma terárko se samcem, ale před měsícem jsem udělal nové veliké terárko a do něj jsem koupil ještě mladou samičku. Ale pozoruji, že prostě něco v tom terárku není jak by mělo správně být. Samec nenechá samičku nikdy v klidu. Neustále se chce pářit, ale ona je na to mladá (podle mě), dále když si uloví něco k žrádlu, tak se samec po ní ihned vrhne a snaží se jí v tom žraní zabránit. Viděl jsem, jak jí chytl za hřebínek a začal s ní mlátit ve vodě a dále o větve. Pokud někdo víte, budu moc rád za každou radu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 1872x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/145-agama-kocicinska--par