Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Uprchlý cvrček

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Uprchlý cvrček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:54 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: Pogona
Tak je chyť, zavři a pošli mi je (pokud možno zadarmo :-D ). Chci chci potřebuju! tone :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:52 Muž Felix [754] - Ještěři – Re: krysikmouse
Tak to já jsem koupil asi před dvěma měsíci cvrky, dal si ji kvůli mrazu za triko a ona se tam ta krabička potvora "krapílínek" otevřela. A ty mrňavý bestie měly naprosto jasně ukrutánský hlad!!! Safra, ti cvrkové mě dohryzali, že jsem se nestíhal plácat a lovit je jak bandu blech... má paní se cestou domů královsky bavila a náhodní kolemjdoucí zas se zájmem sledovali jakéhosi magora nacvičujícího amatérskou verzi tarantely kříženou s křepčením pankáčů (Pogo) smich ... Domů jsem na to konto dotáhl jen hromadu výlisků zralých tak akorát do herbáře a k tomu rovných 5 (!) ŽIVOUCÍCH cvrků :-D . Dva z nich mi dokonce stihli frnknout dřív, než je libovolný ještěr stihl sníst... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:35 R Muž Pogona [762] - Ještěři
To mě dnes k ránu vzbudila manželka s tím, že všechna zvěř jde z domu, neb se nám na stěně nad postelí, promenádovali tři obrovští švábi madagaskarští :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:22 Muž krysikmouse [32]
Haha no jo to je fakt , neboj on te v noci nesežere :-) me jich taky behalo po bytě ... hele copak ted to jde ale v létě když je fakt teplo tak ta mrcha tak cvrká že se nedá ani spát a to kolikrát krabičku za trest musím dát na chodbu jinak bych se nevyspal :-) a jednou mi utekl cvrček a vlez do svetru , který jsem asi 3dny po uteku hodil do auta a pak ho objevil další den zase v tom svetru ale o 40km dál . cestoval se mnou :-) i tak jsou odolný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:21 Muž Felix [754] - Ještěři
... a máš-li doma kocoura, odpadne Ti (krátkodobě) i "povinnost" tahat furt ten špagát s kusem papíru smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.04.2010 19:18 Muž Felix [754] - Ještěři
Výhoda uprchnuvších cvrliků spočívá zejména v tom, že když Ti náhodou foukne i ještěrka, nebude rozhodně trpět hlady :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 23:28 Muž Jirka [45] - Ještěři
Věřte mi,že to mám v pokoji jako v Chorvatsku:-D
Dřív jsem se snažil každého chytnout,ale dnes už bez toho jejich cvrkotu neusnu:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 23:01 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Pospa
Cvrčka vysavačem nedohoníš, to mi věř :-D . Finta existuje a je velmi jednoduchá - ZVYKNOUT SI, mě a myslím, že každému druhému zde, jich běhá po bytě celá tlupa. Alespoň si v noci připadáme, jako na zahraniční dovolené, kdesi u moře :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 22:54 Muž Pospa [0] - Bezobratlí – Uprchlý cvrček
Dneska mi díky mojí nešikovnosti při krmení utekl cvrček a než jsem ho stačil chytit tak zmizel pod postelí. Zajímalo by mě jestli neexistuje nějaká finta jak uprchlého cvrčka odchytit. Já musel celou postel obrátit vzhůru nohama přičemž mi cvrček několikrát znovu plachnul. Nakonec jsem ztratil nervy a na nebohý hmyz vzal vysavač rozzureny (aspoň proběhnul jarní úklid pod postelí). Teď jenom doufám, že se mi ho opravdu podařilo vyluxovat a nebude nám v noci cvrkat pod hlavou. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 1549x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/224-uprchly-cvrcek?od=51