Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krab poustevník

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
Krab poustevník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 08:48 Žena Nessy [124] - Ještěři – Živá exotika
Ahoj, není tu někdo z okolí Českého Brodu nebo dejme tomu z Prahy, kdo by mi mohl v sobotu na živé exotice koupit poustevníčky a den/dva je mít u sebe? stydim Bohužel jedu pryč a na exotiku se nedostanu. V okolí Brodu bych si je mohla vyzvednout v neděli navečer, v Praze bohužel až v pondělí odpo. Už mám pro ně přes měsíc přichystané terárko a nechce se mi čekat další měsíc kvůli tomu, že se pro ně nedostanu...sad
Byla bych vám moc vděčná. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2011 18:04 Muž Felix [754] - Ještěři
Jako v akvaristice ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2011 17:56 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: fajfmen
To jo, ale začátečník a vícedruhové terárium = ve většině případů POHROMA!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2011 17:51 Muž Felix [754] - Ještěři
Budu trochu oponovat - vícedruhová ano, ale s velkým rozmyslem. Třeba s rybkami lezci obojživelnými koexistují celkem v pohodě, jiný druh kraba je ale přímá konkurence a to vede k potížím. Často až moc velikým ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 20:32 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Vícedruhová terária neeee tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 14:53 Muž scrooge [0] - Bezobratlí – Krab poustevník
Nevíte někdo, jestli krabi poustevníci snesou v teráriu ještě jiný druh krabů např.: Uca Pugnax?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 435x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/431-krab-poustevnik