Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Co to má legoušek na sobě?

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Co to má legoušek na sobě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 22:41 moncicak1991
Tak na veterine jsme byli. Vypada to od zraneni. tyden to sledovat. Ty cerne tecky jsou spatne supiny. Udelali jsme i rovnou koprologicke vysetreni a vet zjistil,ze ma roupy.ale ne v hojnem mnozstvi :( docela me to zarazilo .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 21:07 Muž Hainý [0] - Ještěři
Jinak,poupravím těch 40°C.. Teplota byla konkrétně 36°C pod žárovkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:47 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Ještě jedna fotka..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:46 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Jinak se na vás chci také obrátit s jednou výpomocí. Dnes jsem si Tess choval a všim jsem si nezvykle černého na "čumáku" . Newíte čím to může být? Napadlo mě,že by mohla mít nízko výhřevnou žárovku,avšak tam,když jsem měřil teplotu,dosáhla sotva ke 40°C.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:44 Muž Hainý [0] - Ještěři – RE:moncicak1991
Ach boha,newím co to je,ale možná zbytky nedosvlečené kůže či nějaké kousnutí. Případně tu jsou jiní,kdo Ti určitě s jistotou poradí a nebo se obrátit v nejhorším na veterináře. To co má na břiše,se mi zdá,jako pozůstatky po parazitech. Ale newím,nikdy jsem se s tím nesetkal.. :-/ Newím jak,ale zdá se mi,že jste si koupili/la prvního leguána,co vám padl do oka,aniž by jste kapku poohlídla na zdravotní stav. :-( Já když jsem si byl pro Tess na terra burze v jihlavě,tak tam bylo así 5leguánů a skoro všechny v horším stavu.. Pohublý,takové ty tečky,co má ten tvůj na břiše apod. Takže ty šli hned mimo,ale nakonec jsem našel toho,tedy spíše,tu pravou ;-) Ale jak tak koukám,tvůj leguán má jaksy modrou hlavičku,nebo se mi to zdá? :O :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:29 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku a i ze spodu
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:28 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:28 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři – Co to legoušek na sobě?
Fotka k příspěvku Ahoj dneska sme našli na legouškovi divné věci viz foto. Nevíte co to může být? Popřípadě jak to řešit? předem moc děkuji za jakékoliv rady.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 110x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/929-co-to-ma-legousek-na-sobe