Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Co to má legoušek na sobě?

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Co to má legoušek na sobě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 22:41 moncicak1991
Tak na veterine jsme byli. Vypada to od zraneni. tyden to sledovat. Ty cerne tecky jsou spatne supiny. Udelali jsme i rovnou koprologicke vysetreni a vet zjistil,ze ma roupy.ale ne v hojnem mnozstvi :( docela me to zarazilo .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 21:07 Muž Hainý [0] - Ještěři
Jinak,poupravím těch 40°C.. Teplota byla konkrétně 36°C pod žárovkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:47 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Ještě jedna fotka..

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:46 Muž Hainý [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku Jinak se na vás chci také obrátit s jednou výpomocí. Dnes jsem si Tess choval a všim jsem si nezvykle černého na "čumáku" . Newíte čím to může být? Napadlo mě,že by mohla mít nízko výhřevnou žárovku,avšak tam,když jsem měřil teplotu,dosáhla sotva ke 40°C.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:44 Muž Hainý [0] - Ještěři – RE:moncicak1991
Ach boha,newím co to je,ale možná zbytky nedosvlečené kůže či nějaké kousnutí. Případně tu jsou jiní,kdo Ti určitě s jistotou poradí a nebo se obrátit v nejhorším na veterináře. To co má na břiše,se mi zdá,jako pozůstatky po parazitech. Ale newím,nikdy jsem se s tím nesetkal.. :-/ Newím jak,ale zdá se mi,že jste si koupili/la prvního leguána,co vám padl do oka,aniž by jste kapku poohlídla na zdravotní stav. :-( Já když jsem si byl pro Tess na terra burze v jihlavě,tak tam bylo así 5leguánů a skoro všechny v horším stavu.. Pohublý,takové ty tečky,co má ten tvůj na břiše apod. Takže ty šli hned mimo,ale nakonec jsem našel toho,tedy spíše,tu pravou ;-) Ale jak tak koukám,tvůj leguán má jaksy modrou hlavičku,nebo se mi to zdá? :O :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:29 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku a i ze spodu

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:28 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři
Fotka k příspěvku

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2012 19:28 Žena moncicak1991 [0] - Ještěři – Co to legoušek na sobě?
Fotka k příspěvku Ahoj dneska sme našli na legouškovi divné věci viz foto. Nevíte co to může být? Popřípadě jak to řešit? předem moc děkuji za jakékoliv rady.

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 110x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/929-co-to-ma-legousek-na-sobe