Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zhodnoceni teraria pro chameleona

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Zhodnoceni teraria pro chameleona
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 13:23 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – ajajaj
pokut tam je tak promin :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 13:22 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – jojojo
podle mně to je bezva ale chtělo byto nákou misku na vodu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 12:04 Eva Re: Petr
Větrání musí být pořádné, mezírky nestačí. Nejlépe celý strop z pletiva a dole 10cm pruh. Taky bych dala víc tenkých větviček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 10:47 Petr – Zhodnoceni teraria pro chameleona
Fotka k příspěvku Dobry den,
pred par dny se mi podarilo dostat terarium do posledni faze uprav.
Chtel jsem se pro jistotu zeptat jestli je podle vasich zkusenosti v poradku.
Terarium: 100*50*50
Zarivky: Daylight bakin spot 50W; Repti Glo 10. UVB 26W;Sviceni nastaveno na 10h denne
Odvetravani: nahore i dole, male mezirky u posuvnych dvirek.
Vlhkost: +-60%
Teplota:
vyhrivaci mistecko 40° + 1/3 cca 35
2/3 29°
3/3 24°

Pozadi: polystyren + lepidlo na kachlicky + zalito pryskyrici + posypano drobnymi kaminky
Vetev je z merunky(zbavena kury)
Jeste dodelavam zelen, rozmisteni lijan a bambusu.
Terarium je ted v testovacim provozu a behem par dni, pokud bude vse v poradku, bych tam chtel umistit chamika.
Muzete prosim ohodnotit jestli je to podle vas v poradku nebo to chce jeste nejake upravy?

Predem dekuji za vsechny odpovedi.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 430x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/953-zhodnoceni-teraria-pro-chameleona?od=51