Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

cvrčci vs.g.rosea

 

NápovědaFórum » Bezobratlí » Chov 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
cvrčci vs.g.rosea
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 21:26 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: Pogona
přesně tak, aspoň se člověk něco doví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 21:21 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Saša
jojo ty cvrky. Ale vážně, máš naprostou pravdu, většina témat se ubere absolutně jinam. Na druhou stranu skoro všude se prvních pár "odpovídajících" snaží pomoct a poradit, takže kdo vyhledává info o daném tématu se ( snad ) dobéře odpovědi/í na svou otázku aniž by zakládal téma nové. A jinak časem zavládnuvší nadsázka, humor a sranda si myslím na škodu není a dopadá to tak snad na všech diskuzích, webech, poradnách, které jsem kdy navštívil.
Horší by byla humorná hned první odpověď na položenou otázku/problém, k tomu zde ale nedochází, tak pojďme odbočovat dál palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 21:12 Muž Felix [752] - Ještěři – Re: Pogona
Ty cvrky? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 21:04 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Saša
Tak já je jdu hledat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 20:52 Muž Felix [752] - Ještěři
Týjo, všímáte si toho, jak rychle se jakékoli téma vzdálí svému nadpisu? Když navážu na předchozí příspěvky (vč. svého) X-) , mám okamžitě nutkání přihodit sem dál i něco o importovaných druzích lip v kontextu k vymírání čmeláků na území ČR a ke psům potom třeba to, že tetiččin Bady (asi bych to měl psát Buddy) tuhle schramstnul okolo letícího sršně a jeden můj ne zcela střízlivý kumpán se po něm okamžitě opičil. A demonstrativně odchytil a sežral dalšího (ani jednomu se, což je zajímavé, při tom nestalo nic)... O dalších zvířátkových a "zvířátkových" příhodách už ani nemluvě... Nebylo by tak nějak všeobecně prospěšnějším držet se aspoň v určitých mantinelech tématu? Nějak se tu totiž vytratili pavouci a cvrkové... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2009 16:51 dan999 – včelař
a dá se proti tomu psovi léčit nebo tak něco (mě napadlo jen zavřít česno ale to by pak neplnilo včelstvo hlavní význam chovu včel) hop hop :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2009 21:31 Muž včelař [3] - Ještěři – Re: Pogona
Tak teď konečně vím kdo může zato že hynou včely celý vědecký svět si stím láme hlavu a on to tvůj pes smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2009 21:22 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: včelař
Náš pes zasej loví včely, vosy a sršně a následně je sežere, je to blázen :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2009 21:59 Muž včelař [3] - Ještěři – Re: jammes
jo naše kočka je taky stejnej poděs smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 21:18 Muž jammes [12] - Ještěři
a kočka doma loví kdejakou havěť co přilítne do bytu, někdy je jak střelená než to chytí, někdy ji musím pomoct smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 21:17 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: Saša
vzhledem k tomu že na dovče u takovýho koncertu usínám jak miminko :-D tak dnes už mi to taky nevadí, ale jako kluk bych fakt vraždil, a to jsem měl i tenkrát pár ještěrek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 21:12 Muž Felix [752] - Ještěři – Re: jammes
To je prapodivná věc. Maminka mi leta říká totéž (zároveň si ale paradoxně nejlíp odpočine na chajdě kde ta droboť vyřvává jak divá imrvere, a k tomu jí notují i žáby a kde co...) o postoji tchýně (která přitom pochází z venkova) ani nemluvě... Přitom třeba má paní to vidí podobně jako já. A takové kočičáky uprchlý cvrk přímo potěší :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 20:53 Muž Felix [752] - Ještěři – Re: Pogona
Jo, tak pod to se klidně podepíšu. Není nad kousek divočiny doma (byť jsou jistá omezení namístě... na to konto třeba sháním netopýra - na trubce od bojleru by mu to myslím i slušelo :-D )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 20:48 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: Saša
Nám cvrkal jeden v pokoji (to jsem byl ještě klučina) a to bych klidně i vraždil za trochu ticha :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 20:15 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: Saša
S tím usínáním nemohu nesouhlasit, jiní platí kupu tisíc za zájezdy do kempů, aby večer ve stanech usínali při cvrkotu sarančat, cvrčků a jiné havěti a my to doma máme každý de a zadarmo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 20:06 Muž Felix [752] - Ještěři – Re: Pogona
Že Ty zkrmuješ achety? Gryllus assimilis by v bytě uhynuli během několika málo dnů a byl by klid... Já se jen leta intenzivně "modlím", aby mezi těmi co kupuju nebyla nějaká napářená acheta (už jsem tam párkrát našel bimaculaty, takže k tomu dojít může), to bych byl totiž nabeton postaven před popravčí četu :-D (fakt nechápu, co na tom příjemném cvrlikání lidem vadí hmm , já při něm usnu vždycky jako špalek :) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 20:26 dan999 – ...
no jo mY jsme meli cvrky kdysi ale pak posel chamos a cvrkouni sli prič a do ted jsme krmili červama a lučníma koníkama ale už jich není tolik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 18:07 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: včelař
Máme kočku i kocoura a teďko i 4 koťata a cvrci je nezajímají :-( ale my už jsme na ten cvrkot za ta léta zvyklí palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2009 17:57 Muž včelař [3] - Ještěři – cvčci
Pořid si kočku ta naše cvčky spolehlivě chytá jak se dostanou do prostoru tak je čapne oslintá a pro někoho přijde a ukáže cvčka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 19:54 R Muž Pogona [762] - Ještěři
A počkej až Ti jich pár ( desítek, set ) uteče a stanou se nájemníky v bytě :-D smich
S námi jich takhle byblí asi 50, různě pod postelí, za gaučem, televizí. Výhoda je, že si každou noc připadáme, jako bychom usínali ve stanu v kempu kdesi v chorvatsku :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2009 18:50 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: dan999
:-D :-D proč bys taky v noci spal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2009 08:20 dan999 – ...
tak moc díky že jste mi to rozmluvili a tak zachránili pavouka. cvrček je strašný včera jsem si koupil krabičku a v noci se nedalo spát rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 19:54 Muž Felix [752] - Ještěři
Už se párkrát stalo, že dal někdo více cvrčků k pavoukovi a ten šel potom do svleku. A cvrčouni ho sežrali. Bacha! Cvrček sám je predátor, takže radši neriskuj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 19:15 Muž jammes [12] - Ještěři – Re: dan999
dávej mu je po jednou a pokud už žádnýho nechce tak ho tam nenechávej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 18:01 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Jojo psal, ale dospělákům tam hodim tolik, co spořádají za den. A malé pogony a chamíky se krmí tzv. "mikráči" těch tam sypu snad 100, ale to jsou cvčci, kteří neublíží ani mouše palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 17:58 dan999 – ...
jj tk to mas pravdu stím svlíkasním ale ja jsem myslel jestli mu tam muzu pri krmeni hodit tak 3-4 cvrčky a když to nesežere tak je vyndat ne ž tam vysypu krabičku a rok ho nemusim krmit. Pogona:ty jsi taky psal u agam že tam hodis par cvrlikacu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 14:48 Žena Biky [0] - Bezobratlí
čus,
být tebou tak je tam nenechávám.
Nevím jestli je to pravda, ale četla jsem, že ti cvrčci můžou pavoukovi i ublížit, nejvíc když se svlíká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 12:12 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Tak v pavoucích se nevyznám, ale rozhodně bych větší množství větších cvrků nenechal volně pobíhat v terku žádného zvířete... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 10:13 dan999 – cvrčci vs.g.rosea
chtěl bych se zeptat jestli můžu dát do terka s g.roseou vice cvrčků než sežere. mohl by si kdykoliv ulovit ale nevím jestli mu neublíží. předem díky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 2164x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/109-cvrcci-vsgrosea?od=51