Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Krmný hmyz - chov, nemoci, ostatní

 

NápovědaFórum » Bezobratlí  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krmný hmyz - chov, nemoci, ostatní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2014 22:17 Žena Nadka [214] Re: Nessy
Pokud vidíš,že kladou,tak to dej hned pryč,jak odlezou.Ale myslím,že nemusíš mít strach,že ti to všechno vyžerou.Jen zkrať dobu na vyměnění kelímku. ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2014 21:59 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
No to já to přendavám taky. Nechala jsem jim to tam asi dva dny. Ale tak jako jestli mi tam nakladou a ostatní toho 90% vyžerou, tak je to trochu snaha na prázdno... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2014 15:35 Žena Nadka [214] – Re:Nessy
To víš,že jo! ;-) Já jsem měla víc misek na kladení.Po určité době jsem je odebírala a dávala do jiné sklínky nebo akvárka na líhnutí. :) :) Ti velcí cvrčci by ti požrali i ty vylíhnutý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2014 12:20 Žena Nessy [124] - Ještěři – Kladiště
Dala jsem ke cvrčkům kladiště - jedni vypadají, že sází, ale druzí (samičky i samečci) v tom hrabou - nežerou náhodou ty nakladená vejce? A kdyby jo, dá se tomu zabránit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 17:03 elegans1 Re: Nessy
Co já vím,tak tam většinou chodí kolem desáté.Nikdy dopředu neobjednávám,mám jich fakt dost.
Jak je to s lístkama nevím,já tam mám stůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 16:38 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: elegans1
Fajn. A má jich dost? Nebo objednáváš předem? Nerada bych přišla pozdě ;-) I když se chystám jet na půl desátou (než si koupím lístek a tak).
Hele a v Holešovicích jsem byla jen jednou - když si koupíš lístek venku, tak už vevnitř tu frontu nečekáš, protože je taky na lístky, ne? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 13:37 elegans1 Re: Nessy
V Holešovicích má sarančata vždy pan Havelka.Má jak migratorie,tak gregaria.Prodává je ve velikostech od cca půl cm a ž po dospělé za bezkonkurenční ceny.Beru od něho 100 ks středních za 130 Kč balení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 09:18 Žena Nessy [124] - Ještěři – živá exotika
Nevíte, kdo další z krmného hmyzu, který si můžu předem objednat na netu, jezdí na ŽE? Vím jen o Terins a Acheta a Acheta teď nejede. Terins nemá saranče, které jsem si chtěla objednat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.01.2014 17:43 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: poltergeist
Ale tak jako kvůli čemu? Když tam bude dost jídla pro všechny. Jako že slabší parta dostane byty v přízemí a silnější se bude slunit v horních patrech? :) (To jako neprudím, fakt mě to zajímá ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2014 17:30 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: Nessy
jednomu druhu se bude prostě dařit lépe než tomu druhému X-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2014 16:43 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: poltergeist
Asi jsem blbá, ale - jak se utlačují šváby? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2014 20:21 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: Nessy
Možný to je, ale časem ti stejně jeden druh začne dominovat a utlačovat ten druhý. Dlouhodobě to není nejlepší řešení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2014 16:37 Žena Nessy [124] - Ještěři – Krmný hmyz - chov, nemoci, ostatní
Můžu dát dohromady disko šváby a dubie? Co jsem četla, tak mají podobné podmínky, jen nevím, jestli se třeba nebudou napadat? Chci mít obojí, ať má Matylda pestrost, ale ráda bych ušetřila místo...
A můžu je mít furt v temnu (stejně vylézají jen v noci) nebo potřebují světlo?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Bezobratlí • Zobrazeno 665x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/1148-krmny-hmyz-chov-nemoci-ostatni?od=51